Skupiny létají s Honzou

GALAPÁGY

17 990 Kč
11.10.2018 11:32 1 komentář
Nabídka již není aktuální

Levné letenky za největšími želvami a ještěry seženeme s odletem z Mnichova.
 

Aerolinka Avianca dala do prodeje akční letenky z Mnichova na Galapágy, a to rovnou na dva ostrovy. Ceny letenek na Galapágy z okolí ČR zpravidla neklesají pod 25 000 Kč. Dnes za cenu 17 990 Kč pořídíme letenky na ostrov San Cristobal, na ostrov Isla Baltra u hlavního ostrova Santa Cruz za 19 390 Kč. Oba lety jsou operovány se dvěma přestupy, v ceně jsou také 2 odbavená zavazadla do 23 kg (u zpátečního letu ze San Cristobal jen jedno) a příruční zavazadlo. Letenky jsou k dispozici na spoustu termínů od listopadu 2018 do května 2019.
 
Letenky na San Cristobal za 17 990 Kč rezervujte zde
 
Letenky na Isla Baltra 19 390 Kč rezervujte zde
 

Jak do Mnichova

Do Mnichova se dopravíme ideálně autem celou cestu z Prahy po dálnici. V nabídce jsou ale i vlakové spoje od ČD, případně pak autobusové spoje Regiojetu nebo Flixbusu.

Chystáte se navštívit Ekvádor? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Vašek napsal(a):

    Kolem 650€ nabizi Avianca z Mnichova pres Bogotu ruzne destinace. Napr. Lima, Cuzco, Juliaca a urcite mnohem vic. Za tuto cenu je to v nekterych mesicich celkem stabilni. Par mesicu zpatky to bylo jenom kolem 550€ a byl v nabidce i La Paz.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *