Francie: MONTPELLIER - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Francie: MONTPELLIER

52 Kč
10.7.2018 13:31 7 komentářů

Akci, ve které jsou v prodeji letenky za 1 euro, dnes vyhlásila Volotea.
 

Akce se sice vyhnula linkám provozovaným z Prahy, pro obyvatele západních Čech může být ale zajímavá nabídka z Mnichova. Právě z Mnichova se prakticky přes celé září dostaneme do Montpellier na francouzském pobřeží za 2 eura za zpáteční letenku, v přepočtu za 52 Kč. Abychom na tuto cenu dosáhli, musíme být členové Megavolotea klubu, který vyjde na 50 EUR. Pokud klub nemáme, připlatíme si podle termínu od 48 do 65 EUR (1 200 – 1 720 Kč). Volotea vyhlašuje podobné akce několikrát do roka, takže pokud cestujeme častěji, nákup klubu se vyplatí. V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm. Při vyhledávání zadáme zářijové datum a ukáže se nám kalendář.
 
Letenky z Mnichova do Montpellier rezervujte přímo ze stránek Volotea
 

Jak do Mnichova

Do Mnichova se dopravíme nejpohodlněji autem po dálnici z hranic. V nabídce jsou ale i přímé autobusové spoje, které zastavují ve městě nebo na letišti od Regiojetu, Flixbusu a DB.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Jakub napsal(a):

  Dobrý den, nedaří se mi na stránkách společnosti najít tato nabídka. Pokud si zaplatím členství v klubu, je jistota, že se mi nabídka zobrazí? Děkuji

  • Pavel napsal(a):

   už jsou vyprodané asi, když tam tu cenu nevidíte, tak už nebude ani když si koupíte klub

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to přesně tak.

 • Adam napsal(a):

  Bte. poskládal jste tam někdo něco pěkného?

  • Pavel napsal(a):

   14.9. tam 18.9. zpět, snad bude hezky.

 • Adam napsal(a):

  Proč mi přišel email až v 15:42, když je článek z 13:31? Díky

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Protože jich chodí aktuálně cca 20 000 a nějakou dobu to trvá, než se všechny pošlou, pokud chcete info hned, zapněte si SMS upozornění 😉

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *