Skupiny létají s Honzou

Florida: MIAMI nebo ORLANDO

9 450 Kč
16.1.2017 20:54 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

© Miami - Ron Reining pod CC

Levné letenky pořídíme ještě na konec ledna 2016 v kombinaci Ryanair a TUI Belgium.
 

Belgický TUI nabízí na některé last minute termíny zpáteční letenky z Bruselu do Orlanda nebo Miami od 300 € za zpáteční letenku.
Pro náš přiklad si vybereme zpáteční letenku na termín 24.1.2017 – 31.1.2017 za 310 €. K ní pak pořídím přískok s Ryanair na 23.1.2017 – 1.2.2017, který nás vyjde na 1 055 Kč.
Celkem tak za zpáteční letenku dáme asi 9 450 Kč.
 

Letenky s Ryanair rezervujte zde
23.01.2017 – 01.02.2017

Letenky s TUI rezervujte zde
 
miami17_1 miami17_2 miami17_3 miami17_4
 
V ceně letenky od TUI je i odbavené zavazadlo do 25 kg, v ceně Ryanair zase 2 kabinová zavazadla (větší + menší), z Prahy tak vezmeme obě zavazadla nahoru do letadla, z Bruselu pak jedno odbavíme…

Přestup v Bruselu

V Bruselu se musíte přemístit z letiště v Charleroi na hlavní letiště Zaventem, zdali zvolíte prohlídku Bruselu nebo si připlatíte poletíte až večerním letem, tak že noc strávíte přesunem je jen na vás.
Nejlevněji se dopravíme do centra Bruselu autobusem. Ceny začínají už na 5€ a cesta trvá něco méně než hodinu.
Z Centra se pak dopravíte na letiště Zaventem busem č.12 nebo v noci č. 21, který vyjde na 4,50 €.
Můžete ale zvolit i cestu vlakem – z letiště v Charleroi se dopravíte na vlakovou stanici busem společnosti TEC, odtud pak koupíte lístek s přestupem až na letiště Zaventem. Cena lístku je 16,60€.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  ronrogers napsal(a):

  hoj, u TUI zavazadlo je

 • Profilový obrázek
  Slavek napsal(a):

  Ahoj Honzo,

  Chtel bych v lete s zenou, s 2 detmi 7 a 3 roky do Orlanda do Dysneylandu, dokazal by jsi mi prosim poradit jak nakombinovat a sehnat co nejvyhodneji zpatecni letenky pro nas ctyri? Diky za radu! S.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, sledoval bych akční letenky viz výše, každy týden se dostane do nejlevnějšího tarifu určitý počet letenek, Orlando se jinak létá poměrně draho.

 • Profilový obrázek
  Niki napsal(a):

  Dobrý den Honzo,

  při rezervaci mi v pravé části obrazovky vyskakuje klasické shrnutí, kde píšou „Only handluggage“ – takže předpokládám, že v ceně velké zavazadlo není jak píšeš – nebo se pletu?

  Ještě si dovolím jednu otázku. Na internetu jsem četla, že TUI fly je nízkonákladová společnost. Postřehnu to nějakým způsobem u takhle dlouhého letu? (pití, jídlo, atp.)

  Děkuji za odpověď

  Nováková

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, u TUI zavazadlo je, není jen u Ryanair, kde jsou ale 2 kabinová zavazadla, jinak s TUI jsem neletěl ale je to spíš charterovka než nízkonákladovka…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *