Nizozemsko: EINDHOVEN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nizozemsko: EINDHOVEN

678 Kč
4.12.2017 13:30 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Kinderdijk - Tarod pod CC

Levné letenky do Nizozemska pořídíme v nabídce Ryanair také z Prahy.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Eindhovenu pořídíme na spoustu lednových termínů za fajnovou cenu 678 Kč. Letenky jsou v nabídce na kratší i delší termíny a vzhledem k tomu, že jsou od Ryanair, není potřeba pořizovat pro jejich nákup klub jako u konkurenčního Wizz Air.
 
Letenky vybírejte v kalendáři na stránce aerolinky
 

Eindhoven

Ačkoliv většina cestovatelů využívá Eindhoven jako sekundární letiště pro Amsterdam, vyplatí se navštívit i toto pěkné město. Autobusem 401 se pohodlně dopravíte do centra, jízdenku pořídíte v automatu na zastávce (platba jen kartou, případně mincemi v autobuse, cena kolem 4 €).
Pokud se nespokojíte s návštěvou pouze Eindhovenu, tak můžete vyrazit vlakem i do dalších měst ať už do zmíněného Amsterdamu nebo Rotterdamu. Díky poloze letiště se nemusíte omezovat pouze na Nizozemí. V blízkosti letiště jsou i belgické Antwerpy nebo Brusel, či západoněmecký Düsseldorf.
Pokud směřujete přímo do Amsterdamu, vyplatí se spíše letenky s easyJet z Prahy, kde aktuálně pořídíme letenky na zimu okolo 1 500 Kč.

Kinderdijk

Kinderdijk je vesnička vzdálená asi 15 km od Rotterdamu. V jejím okolí leží 19 vodních mlýnů, které rozhodně stojí za návštěvu. Od roku 1997 je oblast zapsána v UNESCO. Do Rotteradmu jezdí z Eindhovenu přímé vlaky. Do Kinderdijku se dostanete z Rotterdamu ze stanice metra Zuidplein autobusem č. 90. Do Kinderdijku dojedeme také waterbusem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Václav napsal(a):

  Ahoj,
  když se snažím koupit tuhle letenku (pouze cesta Eindhoven -> Praha), tak v Ryanair kalendáři vidím ceny letů, ale po pokračování vidím pouze prázdná pole s daty a číslicemi 0,00.
  Čím by to mohlo být?
  Děkuji 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Chyba u Ryanair, zkusit přes mobil a nebo ideálně přes aplikaci.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *