Nizozemsko: EINDHOVEN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nizozemsko: EINDHOVEN

678 Kč
4.12.2017 13:30 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Kinderdijk - Tarod pod CC

Levné letenky do Nizozemska pořídíme v nabídce Ryanair také z Prahy.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Eindhovenu pořídíme na spoustu lednových termínů za fajnovou cenu 678 Kč. Letenky jsou v nabídce na kratší i delší termíny a vzhledem k tomu, že jsou od Ryanair, není potřeba pořizovat pro jejich nákup klub jako u konkurenčního Wizz Air.
 
Letenky vybírejte v kalendáři na stránce aerolinky
 

Eindhoven

Ačkoliv většina cestovatelů využívá Eindhoven jako sekundární letiště pro Amsterdam, vyplatí se navštívit i toto pěkné město. Autobusem 401 se pohodlně dopravíte do centra, jízdenku pořídíte v automatu na zastávce (platba jen kartou, případně mincemi v autobuse, cena kolem 4 €).
Pokud se nespokojíte s návštěvou pouze Eindhovenu, tak můžete vyrazit vlakem i do dalších měst ať už do zmíněného Amsterdamu nebo Rotterdamu. Díky poloze letiště se nemusíte omezovat pouze na Nizozemí. V blízkosti letiště jsou i belgické Antwerpy nebo Brusel, či západoněmecký Düsseldorf.
Pokud směřujete přímo do Amsterdamu, vyplatí se spíše letenky s easyJet z Prahy, kde aktuálně pořídíme letenky na zimu okolo 1 500 Kč.

Kinderdijk

Kinderdijk je vesnička vzdálená asi 15 km od Rotterdamu. V jejím okolí leží 19 vodních mlýnů, které rozhodně stojí za návštěvu. Od roku 1997 je oblast zapsána v UNESCO. Do Rotteradmu jezdí z Eindhovenu přímé vlaky. Do Kinderdijku se dostanete z Rotterdamu ze stanice metra Zuidplein autobusem č. 90. Do Kinderdijku dojedeme také waterbusem.

Ubytování Eindhoven
Nejlevnější ubytování najdete zde
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Václav napsal(a):

  Ahoj,
  když se snažím koupit tuhle letenku (pouze cesta Eindhoven -> Praha), tak v Ryanair kalendáři vidím ceny letů, ale po pokračování vidím pouze prázdná pole s daty a číslicemi 0,00.
  Čím by to mohlo být?
  Děkuji 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Chyba u Ryanair, zkusit přes mobil a nebo ideálně přes aplikaci.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *