Skotsko: EDINBURGH - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Skotsko: EDINBURGH

1 222 Kč
13.7.2018 9:27 2 komentáře

V říjnu se můžeme podívat do Edinburghu za super cenu.
 

EasyJet společně s Ryanair právě uvolnil několik levných letenek na kratší říjnový pobyt ve Skotsku. Letenku s easyJet koupíme na cestu do Edinburghu za 693 Kč a s Ryanair na cestu zpět do Prahy za 529 Kč. Na termín 23.10. – 25.10. tak zaplatíme za zpáteční letenku z Prahy do Edinburghu při kombinaci obou aerolinek 1 222 Kč. Cena u easyJet platí při nákupu pro dva cestující, po přidání dalších bude cena ještě klesat.
 

Jednosměrný let do Edinburghu s easyJet rezervujte zde
23.10.2018

Jednosměrný let zpět do Prahy s Ryanair rezervujte zde
25.10.2018

 

 
Jednodušší by bylo koupit obě letenky u easyJet za stejnou cenu, výhodou zpátečního letu s Ryanair je ale fakt, že odlétá až odpoledne, zatímco easyJet už v brzkých ranních hodinách. Pokud by nám ale tato varianta vyhovovala více, můžeme koupit obě letenky u easyJet.
 
Zpáteční letenky s easyJet rezervujte zde
23.10.2018 – 25.10.2018

 

Edinburgh

Pro cestu z letiště máme na výběr mezi přímou autobusovou linkou 100, která nás zaveze až na hlavní vlakovou stanici v centru města za 4 GBP nebo tramvají, která vyjde na 6 GBP a projede s námi celým centrem. Pokud chcete ušetřit, stačí dojít na parking Ingliston Park & Ride, odkud pořídíme jízdenku tramvají do centra za 1,70 GBP. Cesta na zastávku Ingliston Park & Ride zabere asi 20 minut a téměř celou cestu půjdeme po chodníku.
Při nákupu jízdenek na tramvaj je potřeba mít na mysli, že automat přijímá jen mince a nevrací, platit kartou lze až od 3 GBP.

Navštivte Edinburgh se zájezdem od CK Triplo od 10290 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování se snídaní  •  Transfer z/na letiště
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Josef napsal(a):

  Pokud by někoho napadlo zkusit jet z letiště tramvají za £1.70 (ceny jsou £1.70 a £6 rovných z letiště*), pak důrazně varuji před revizory. Kontrolují nejraději právě v úseku Ingliston P&R – Airport a pokuta je rovných £10 na místě.
  Osobně doporučuji procházku na Ingliston P&R. Není nijak dlouhá a po sezení v letadle se alespoň člověk protáhne. Jedete-li ve dvou, můžete si pak koupit v automatu u zastávky dvě jízdenky a platit kartou, takže nepotřebujete drobné (platnost jízdenky je vždy od nákupu, není tedy možné koupit si jednu „na teď“ a druhou „na později“, což by se v případě jednoho cestujícího nabízelo).

  *Aktuální ceny jízdného v tramvajích: https://edinburghtrams.com/tickets/ticket-options (možná by stálo za to upravit informace o cenách v článku)

  • Honza
   Honza napsal(a):

   upraveno, díky

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *