Skupiny létají s Honzou

DUBROVNIK v červnu

795 Kč
30.4.2021 10:32 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu se můžeme vydat až na jih Chorvatska.
 

V nabídce Ryanair jsou levné letenky z Vídně do Dubrovníku. Zpáteční letenky na červnové termíny nás vyjdou na 30 €, tedy asi 795 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny. V ceně letenek je příruční zavazadlo a možnost letenku do 7 dní před odletem měnit.
Příkladem letenky na 13.6.2021 – 17.6.2021.
 

Letenky do Dubrovníku
13.06.2021 – 17.06.2021

 

Letenky během koronaviru

Při rezervaci je potřeba počítat s tím, že může dojít ke změně nebo zrušení data letů. Proto další služby k letenkám rezervujte vždy jako zrušitelné nebo změnitelné. Ryanair umožňuje změnu termínu bez poplatku až do konce října 2021, změnu lze provést 2x, nejpozději 7 dní před odletem. Při změně je potřeba doplatit případný rozdíl v ceně staré a nové letenky.
 
Do Chorvatska nám aktuálně stačí antigenní test, potvrzení o prodělání nemoci nebo ukončené očekování. Pro cestu zpět antigenní test před odjezdem, PCR test po příjezdu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Magda napsal(a):

  Dobrý den, je skutečně nutný při návratu antigenní test? Rainer to v podmínkách nemá a do Rakouska vstupujeme jen na tranzit. 1 antigen stojí v Chorvatsku 150 kuna (Nemocnice Dubrovnik)

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, pro let z Dubrovniku do Vídně můžete oficiálně cestovat bez testu pokud následně opustíte Rakousko. Pokud ale jedete pak do ČR autobusem/vlakem cestujete hromadným prostředkem a tak potřebujete AG test už z původní destinace.

 • Profilový obrázek
  Karolína napsal(a):

  Dobrý den, není Chorvatako aktuálně právě velmi rizikovou zemí?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, klidně bych se vsadil, že v červnu už nebude 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *