Dubnové letenky na ISLAND - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Dubnové letenky na ISLAND

960 Kč
5.3.2020 8:22 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Výhodné letenky na Island pořídíme s odletem z Vídně.
 

Akční letenky na Island se objevily v rezervačním systému aerolinky Wizz Air. Letenky z Vídně do Reykjavíku pořídíme nyní za 37,5 EUR, tedy asi 960 Kč. Ti nejrychlejší pořídí poslední kusy letenek ještě o pár eur levněji. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí asi 500 Kč. Letenky pořídíme na různě dlouhý termín na konci dubna, např. 23.4. – 28.4.2020. Bez změny ceny si můžeme pobyt klidně o dva dny prodloužit, za minimální příplatek pak najdeme i pár okolních termínů. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Za cenu okolo 200 PLN (1 200 Kč) pořídíme letenky na Island na druhou půlku dubna také s odletem z Katowic nebo Krakowa.


Do Reykjavíku se z letiště dostaneme autobusem, cena zpáteční jízdenky je ale 5 500 ISK, v přepočtu asi 1 100 Kč, ceny autobusových výletů po okolí Reykjavíku se pohybují v řádech tisíců Kč. Nejvíce se tak vyplatí pronajmout si auto, které seženeme už od 700 Kč na den a máme zaručenou volnost pohybu po ostrově.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *