Skupiny létají s Honzou

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA z Německa

9 750 Kč
21.2.2022 15:32 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme letenky z Německa do Dominikány.
 

Zpáteční letenky z Bermína nebo Mnichova do Punta Cana jsou dostupné na květnové termíny za 9 750 Kč. Letenky pořídíme na týdenní termíny po celý měsíc. Letenky jsou s jedním rychlým přestupem v Lisabonu, který aerolinka garantuje. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 55x40x20 cm + jednu malou věc 40x30x15 cm.
Příkladem letenky na 9.5.2022 – 16.5.2022.
 


 

Přestup v Portugalsku

Pro každý let směr Portugalsko potřebujeme AG test (48h) / prodělání (180 dní) / očkování (270 dní nebo 3. dávka). Test nepotřebují děti do 12 let. Důležitou povinností je rovněž PLF do Portugalska.

Pro vstup do DR není vyžadován z ČR ani Portugalska test/očkování. Pokud by ale CZ nebo PT spadlo do rizikové – akceptuje se PCR test nebo očkovací certifikát.
Pro návrat do ČR je vyžadován od očkovaných/po prodělání pouze příjezdový formulář, ostatní musí přicestovat s negativním AG testem.

Chystáte se navštívit Dominikánskou republiku? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jake napsal(a):

  V Praze po nas pri checkinu chteli ockovani, prijezdovej formular do Portugalska (tam se vyplni adresa letiste) a prijezdak do Dominikany. Od ty chvile uz to nezajimalo vubec nikoho. Vsude jen pas s letenkou.

 • Profilový obrázek
  Michel Brejša napsal(a):

  Dobrý den, do Portugalska se může s3 dávkami očkování, ale nechtějí aerolinky TAP antígenos test?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne stačí očko.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *