Skupiny létají s Honzou

DOMINIKÁNA v sezóně

10 990 Kč
3.1.2022 15:41 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za příjemnými teplotami můžeme vyrazit do Karibiku.

Zpáteční letenky z Berlína do Dominikánské republiky pořídíme s jedním přestupem v Lisabonu za 10 990 Kč. Letenky s TAP jsou dostupné na termíny od ledna do března 2022. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 55x40x20 cm + jednu malou věc 40x30x15 cm.
Příkladem letenky na 2.2.2022 – 9.2.2022.
 

Letenky do Dominikány
02.02.2022 – 09.02.2022

 

Přestup v Portugalsku

Pro každý let směr Portugalsko potřebujeme AG test (48h) nebo PCR test (72h). Test nepotřebují děti do 12 let a ti, co nemoc prodělali v posledních 180 dnech. Důležitou povinností je rovněž PLF do Portugalska.
 
Pro vstup do DR není vyžadován z ČR ani Portugalska test/očkování. Pokud by ale CZ nebo PT spadlo do rizikové – akceptuje se PCR test nebo očkovací certifikát.
Pro návrat do ČR je vyžadován od očkovaných/po prodělání pouze příjezdový formulář, ostatní musí přicestovat s negativním AG testem.

Chystáte se navštívit Dominikánskou republiku? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lucie napsal(a):

  Zdravim, chci se zeptat na zkusenosti s TAP: Pri nakupu letenek to nabizi spoustu priplatkovych sluzeb, typu “zaslani cisla rezervace v SMS” ci “odbavení on-line předem”. Tohle jsem povazovala za samozrejmost, tak me prekvapuje, ze to tady nabizi za priplatek? Jakoze pokud si to nepriplatim a letim jen s prirucnim zavazadlem, tak se musim odbavit osobne na letisti?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ne, online checkin jako i odbavení na letišti je zdarma, to bude spíše informační SMS, toho si nevšímat.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *