Skupiny létají s Honzou

Levně do ŘÍMA

676 Kč
3.8.2022 7:12 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V dnešní akci Wizz Air pořídíme levné letenky do Říma.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Říma pořídíme v aktuální nabídce aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky na konec léta a podzimní termíny jsou dnes dostupné už za 676 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí na jednom směru 200 Kč. Letenky jsou dostupné na pár dní, týden, nebo třeba i na jednu noc s odletem ráno a návratem pozdě večer. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 10.10.2022 – 12.10.2022.
 

Letenky z Prahy do Říma
10.10.2022 – 12.10.2022

 

Jak z letiště v Římě

Z letiště Fiumicino odjíždí do centra Říma řada autobusových společností, např. Terravision, Sit Bus Shuttle a další, jednosměrnou jízdenku seženeme už za 7 EUR. Autobusy odjíždějí často a cesta z letiště jim trvá necelou hodinu. Rychleji se do centra dostaneme vlakem, příměstským za 8 €, Leonardo Expressem za 14 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Lukas napsal(a):

  Dobrý den,
  chtěli bychom letět s dcerou, které je 1 rok. Cena letenky pro dítě vychází dráž (cca 1800,- zpáteční) než letenka pro dospělého. Je možné koupit pro tak malé dítě letenku pro dospělého, aby mělo svojí sedačku? Kočárek by v tomto případě byl zdarma? Děkuji za případnou odpověď.

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, pokud to tak koupíte tak ho následně neodbavíte, musíte volat na zákaznickou linku a tam vám věk dítěte upraví, obecně by to ale mělo být možné takto u wizz air udělat. Kočarek je v ceně pro jakkoliv velké dítě.

 • Světlana napsal(a):

  Pozměnila jsrm datum na 14.10 oxlet 16.10. a když dám pokračovat stále mě to háže doplň odlet tsk nevim co dělam špatně

  • Honza napsal(a):

   Zkuste začít rezervaci od znova přímo na úvodce http://www.wizzair.com

 • Dagmar napsal(a):

  V případě zájmu o levné ubytování v Římě mě kontaktujte (ubytovani.rim@seznam.cz)

  • Adéla Machartová napsal(a):

   Dobrý den,
   měla bych zájem o ubytování v Římě od 24.8.do 26.8.2022 pro 2 studenty. Můžete mi něco nabídnout? Děkuji. Můj e-mail: adela.machartova@gmail.com

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *