Do New Yorku i Los Angeles - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Do New Yorku i Los Angeles

6 990 Kč
17.7.2019 13:32 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Zajímavou akci na letenky si připravily American Airlines s British Airways.
 
Letenky do New Yorku nebo v kombinaci New Yorku a Los Angeles pořídíme za výhodnou cenu 6 990 Kč. Za tuto cenu se samozřejmě musíme spokojit s příručním zavazadlem. Výhodou této nabídky je spousta variant letů, rychlé přestupy a volnost v kombinaci letenek na západ i výhod USA. Termíny se omezují na září a říjen 2019.
 
PS: Tentokrát pořídíme letenky levněji obvykle přímo ve vyhledávači Pelikána. Ceny se pohybují třeba na konec října kolem 6 500 Kč – 7 000 Kč, obvykle ale jen v několika málo termínech a kusech.
 

Letenky do New Yorku a Los Angeles
12.09.2019 – 19.09.2019

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dovezou autobusové i vlakové spoje. V nabídce Regiojetu pak najdeme přímé autobusové spoje až na letiště, případně můžeme cestovat první vlakem do centra Vídně, odkud budeme pokračovat druhým vlakem na letiště.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Tomáš napsal(a):

  Dobrý den, kdy bývá nejvýhodnější kupovat letenky na červenec 2020 do San Francisca nebo Los Angeles. V jakých rozmezích se letenky včetně kufru na toto období obecně pohybují? Abych vědel, jaká cena už je cca. zajímává. Odlet z Prahy.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, jakmile budou mít všechny aerolinky hotové letové řády, akce se víceméně čekat nedají cena v létě a s kufrem bude kolem 20k.

 • Profilový obrázek
  Sandra napsal(a):

  Dobrý den, Honzo, objeví se během léta levné letenky do NY také z Prahy?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, s odletem na toto léto už určitě ne, něco na podzim bych kolem 9-10 000 Kč ještě čekal.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *