MIAMI z Prahy - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

MIAMI z Prahy

12 190 Kč
23.11.2016 14:07 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Miami - Ron Reining pod CC

Za fajnovou cenu pořídíme zpáteční letenky do Miami i z ČR.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Miami pořídíme s jedním přestupem v Říme u Alitalie za 12 190 Kč. Výhodou tarifu je dostatek termínů od prosince 2016 až do října 2017 – některé můžeme zakoupit i na prázdninové termíny – především na začátku prázdnin, případně pak přes celé prázdniny až do poloviny září.
 
Letenky do Miami rezervujte zde
 
miami15_1 miami15_2

Přestup v Římě

Při cestě do Miami máme v Římě čas na přestup přes noc. Ideální k návštěvě Říma – do centra se dopravíme nejlevněji transferem Terravision za 4 € v jednom směru. Rychlejší variantou jsou příměstské vlaky, případně Leonardo Express.

Miami

Nejlepší a vzhledem k cenám benzínu v USA i poměrně výhodné je si půjčit auto a procestovat celou Floridu. Na letišti v Miami najdete pobočky všech světových autopůjčoven. Pokud chcete cestovat hromadnou dopravou tak nejlepší volbou je Metrorail. Do centra se dopravíte asi za 15 minut a $ 2.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Petr napsal(a):

  Standardní cena….

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Z Prahy na tolik termínu a klidně přes prázdniny? To rozhodně standardní cena není 😉

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *