Skupiny létají s Honzou

Do LONDÝNA z Ostravy

858 Kč
1.2.2023 13:10 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce Ryanair pořídíme levné letenky do Londýna i z Ostravy.


Zpáteční letenky z Ostravy do Londýna pořídíme u Ryanair za 858 Kč. Letenky jsou dostupné na různě dlouhé termín v průběhu března 2023. Sestavit si můžeme prodloužený víkend, výhodnější časy letů jsou ale s odletem v neděli a návratem ve čtvrtek. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky v termínu 12.3.2023 – 16.3.2023.

Jak ze Stanstedu

Z letiště Stansted se můžeme vydat do centra vlakem nebo autobusem. Při včasném nákupu pořídíme jednosměrnou jízdenku na Stansted Express za 11 GBP. Vlaky jezdí každých 15 minut a na Tottenham Hale (přestup na linku Vicotoria) nás zavezou za 30 minut, až na Liverpool Street za 45 minut. Pokud zvolíme autobus, pořídíme akční jízdenky od 5 GBP v jednom směru, obvykle je ale cena jízdenky vyšší a hodně se blíží ceně Stansted Expressu – autobusy z letiště pořídíme s Terravision, National Express nebo Airport bus express.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *