Skupiny létají s Honzou

Do KAMPÁNIE levně z Prahy

700 Kč
16.3.2023 11:02 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce Wizz Air se objevily levné letenky do Neapole.


Zpáteční letenky z Prahy do Neapole pořídíme v nabídce Wizz Air už za 700 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit 239 Kč na jednom směru. Termíny jsou dostupné na květnové kratší i delší pobyty. V ceně letenek máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 27.5.2023 – 30.5.2023.


Neapol – Ischia

Z letiště v Neapoli se dopravíme do přístavu města Alibusem – jízdenky nás vyjdou na 5 € a pořídíme je rovnou u řidiče nebo dopředu online. Na zpáteční odlet v 6:00 budeme potřebovat jet taxíkem, autobus takto brzo nejezdí a jiná alternativa není.
Spousta turistů míří do Neapole hlavně kvůli ostrovu Ischia, který je známý svou nedotčenou faunou. Dopravíte se do něj pohodlně jedním z trajektů (ceny začínají na cca 30 € za zpáteční jízdu), které vyráží právě z Neapole.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Sandra napsal(a):

    Dobrý den, bohužel výše uvedené ceny letenek jsem nenašla , na dané termíny jsou ceny hooodně přes 1000 Kč. Jak je to možné ? DĚKUJI

    • Ala napsal(a):

      Protoze je vykoupili lidi, kteri byli rychlejsi nez vy.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *