Skupiny létají s Honzou

DUBAJ za super cenu

2 490 Kč
27.9.2022 9:26 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce Wizz Air pořídíme levné letenky také do Spojených arabských emirátů.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Dubaje jsou dostupné na podzimní termíny už za 99 €, tedy asi 2 490 Kč. Wizz Air létá z Vídně do Abú Dhabí i Dubaje, letenky si tak můžeme klidně zkombinovat, je potřeba ale dát pozor při rezervaci, Wizz Air totiž zobrazuje obě destinace v jednom kalendáři. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní se ale i tak vejdou do 3 000 Kč. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 30.11.2022 – 7.12.2022.
 


 

Jak na letiště ve Vídni

Autem se dopravíme z Brna na letiště ve Vídně za 1,5-2h podle aktuální dopravní situace v Mikulově a ve Vídni. Nejlevnější parkování pořídíme u Tiger parking. Týdenní cena za parking se vejde se slevovým kódem Urlaubstracker18 pod tisícovku. Na letiště pak dojedeme z obou parkovacích míst společnosti vlakem (cca 5-8 minut jízdy, cena 1,90 €).
Vlakem dojedeme z Prahy, Ostravy nebo Brna na hlavní nádraží Hbf. Z něho se vydáme na letiště v půlhodinovém taktu Railjetem na letiště za 3,90 €. Některé spoje Regiojetu zajíždí až na letiště.
Autobusem Regiojetu nebo Flixbusu dojedeme z Brna na letiště za 2-2,5 hodiny. Pokud pojedeme Flixbusem na autobusovou stanici v centru města, je ideální dojít pěšky na linku příměstského vlaku S7, který ná zaveze na letiště za 3,90 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *