Skupiny létají s Honzou

Do BENÁTEK z Prahy

638 Kč
8.3.2023 8:06 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce Wizz Air pořídíme levné letenky na sever Itálie.

Zpáteční letenky z Prahy do Benátek jsou dostupné na jarní termíny už za 638 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí 200 Kč v jednom směru. Letenky pořídíme prakticky na všechny úterní lety, které byly na jaro do systému přidány – najdeme ale i kratší kombinace. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladem letenky v termínu 2.5.2023 – 5.5.2023.

Jak z letiště Marco Polo

Wizz Air létá na hlavní benátské letiště Marco Polo. Na letiště je vedena linka městského autobusu č. 15, která nás doveze do pevninské části Mestre za cca 25 minut. Cena jednosměrné jízdenky je 10 €. V nabídce jsou také spoje společnosti ATVO, rovněž za 10 €. Pokud chceme jet rovnou do ostrovních Benátek, přímo z letiště jsou v nabídce waterbusy za 15 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Lenka Bělková napsal(a):

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli můžu mít u Wizz Air kromě příručního a zavazadla do 10 kg i např ledvinku nebo nějakou malinkou crossbody kabelku.
  Děkuji

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, pokud máte jen základní zavazadlo 40x30x20 cm, tak nic dalšího minimálně přes kontrolu na gate mít nesmíte. Někdy se to kontroluje, jindy ne.

 • Kateřina Hozmanova napsal(a):

  Jsou tyto letenky i na Velikonoce? Dekuji

  • Honza napsal(a):

   Bohužel na Velikonoce jako jeden z nejpoptávanějších termínů v roce se podobné akce nikdy neobjeví.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *