Španělsko: BARCELONA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Španělsko: BARCELONA

1 380 Kč
6.1.2017 13:30 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0

Z Prahy se pohybují ceny zpátečních přímých letenek do Barcelony kolem 100 €, proto musíme pro levnější variantu začít kombinovat letenky s přestupem.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony pořídíme nejlevněji přes Bergamo, k tomu navíc využijeme dnešní akci jak Wizz Airu, tak Ryanair. Zpáteční letenky z Prahy do Bergama pořídíme s Wizz Air za 568 Kč pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí tentokrát jen 160 Kč. K tomu přidáme zpáteční letenku z Bergama do Barcelony pak pořídíme s Ryanair za 14,70 €, zpátečka tedy 29,40 €.
Letenky pořídíme na únorové termíny, třeba 11.2.2017 – 16.2.2017 a vyjdou nás na 1 380 Kč.
 
Letenku Praha - Bergamo - Praha rezervujte zde
Letenku Bergamo - Barcelona - Bergamo rezervujte zde
 
barcelona48_1 barcelona48_2 barcelona48_3
 
Několik korun ušetříte, pokud rezervaci letenky Wizz Airu rozdělíte a budete rezervovat dvě jednosměrné – zpáteční vyjde totiž na 9,59 €.
V nabídce je spousta termínů s rozdílnou cenou v rámci několika eur.

Přestup v Bergamu

Při cestě do Barcelony máme dost času si skočit do centra Bergama, kam nás doveze bus přímo z letiště. Za 5 € pořídíme jízdenku na jednu cestu z a na letiště a k tomu lítačku na MHD.
Při zpáteční cestě můžeme vybírat mezi rychlými přestupy nebo delší variantou. Přestupy nejsou garantované, pokud tedy chcete mít jistotu, zvolte radši větší rezervu a vydejte se třeba k jezeru Lecco nebo do Milána.

Barcelona

Z letiště v Barceloně zvolte po příletu Aerobus – linky příměstského vlaku a metra už takto pozdě nejezdí, cena jednosměrné jízdenky je 5,90 €.
Při cestě na letiště pak můžeme volit při pozdějším odletu také příměstské vlaky nebo metro.

Navštivte Barcelonu se zájezdem od CK Triplo od 6490 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování se snídaní  •  V centru Barcelony
Rezervovat
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *