Skupiny létají s Honzou

Akční letenky

Letenky od Honzy

Napište si o letenku do Malaga přímo Honzovi

  Informace o Malaga

  Malaga je hojně navštěvovaná nejen díky architektuře, v létě také díky své výhodné poloze u moře na Costa del Sol.

  Kdy do Malagy cestovat?

  Vzhledem k poloze Malagy je ideální pro cestování po celý roky, kdy i přes zimu teploty atakují 20 °C.

  Koupatelné moře je v okolí Alicante přibližně od konce května, kdy jsou teploty už přes 20 °C, maxima jdou pak v letních měsících přes 25 °C, do října se pak drží obvykle na stále přijatelné teplotě.

  Letenky do Alicante

  Do Malagy se létá z Česka pouze z Prahy, linku obsluhují dvě aerolinky. Zpravidla levnější bývá Ryanair, jehož ceny začínají na 1 500 Kč za zpáteční letenku. V letních termínech ale musíme počítat s vyšší cenou, případně letenky rezervovat dostatečně včas. Druhou aerolinkou jsou české Smartwings. Ty prodávají letenky spíše dráž, oproti Ryanair ale v ceně zahrnují klasický příruční kufřík. V akcích, které se objevují i na letní termíny, se dají letenky pořídit okolo 2 000 Kč, výjimečně i levněji.

  Letenky do Malagy pořídíme nejlevněji s odletem z Vídně od Wizz Air. Poměrně často se dají najít levné termíny do 1 000 Kč, mimo sezónu v akci ceny padají i k 500 Kč za základní zpáteční letenku.

  Ubytování v Malaze

  Přímo v Alicante můžeme vybírat ze spousty nabídek hostelů, hotelů, penzionů či apartmánů. V nabídce jsou základní hotely startující na 500 Kč/osobu i luxusní ubytování třeba přímo u pláže.

  Pestrou nabídku hotelů naleznete po celém pobřeží Costa del Sol, konkrétně pak v Torremolinos včetně nabídek s all inclusive.