Skupiny létají s Honzou

Barcelona

© Parc... - Angela Llop pod CC


LEVNÉ LETENKY DO Barcelona

Barcelona je jednou z nejpoptávanějších evropských destinací z Prahy. Nabídka letů z Prahy se zlepšuje a letenky lze pořídit i za malé peníze.

Akční letenky

Vídeň
Barcelona
Vídeň
Barcelona
Praha
Barcelona
Praha
Barcelona
Vídeň
Barcelona

Letenky od Honzy

Napište si o letenku do Barcelona přímo Honzovi

  Informace o Barcelona

  Barcelona patří mezi velice žádané cíle českých turistů, a to jak kvůli architektuře a jídlu, tak i blízkým plážím Costa Brava, letenky jsou tak hodně žádané. Letenky do Barcelony můžeme díky kombinaci aerolinek pořídit i za malé peníze.

  Kdy do Bracelony cestovat?

  Kolem příjemných 20 °C se teploty pohybují koncem dubna, v květnu pak kolem 23 °C. V letních měsících můžete očekávat teploty kolem 30 °C.

  Koupatelné moře je v okolí Barcelony přibližně od června, kdy jsou teploty už přes 20 °C, maxima jdou pak v srpnu přes 25 °C, do konce září se pak drží obvykle na stále přijatelné teplotě.

  Letenky do Barcelony

  Letenky z Prahy a okolí do Barcelony na hlavní letiště El Prat (sekundární letiště Girona se nachází asi 100 km od Barcelony) pořídíme běžně za cenu okolo 2-2,5 tisíc. Pokud letenku kupujeme v dostatečném předstihu, nebývá problém se dostat na cenu okolo 1 500 Kč, nižší ceny pak najdeme hlavně v akčních nabídkách.

  Z Prahy do Barcelony létají aerolinky Ryanair, Vueling, ČSA a Smartwings. Nejlevněji letenky pořídíme u Ryanair a Vueling, u ostatních cena většinou neklesá pod 2 500 Kč za zpáteční letenku. Letět do Barcelony s přestupem se dnes už příliš nevyplatí. Pokud máme blíž třeba do Vídně nebo do Katowic, můžeme prohlédnout ceny také u aerolinky Wizz Air.

  Vídeň
  Barcelona
  Vídeň
  Barcelona
  Praha
  Barcelona
  Praha
  Barcelona
  Vídeň
  Barcelona

  Další letenky

  Ubytování v Barceloně

  Přímo v Barceloně můžeme vybírat ze spousty nabídek hostelů, hotelů, penzionů nebo apartmánů. V nabídce jsou základní hotely startující na 500 Kč/osobu i luxusní ubytování třeba přímo u pláže.

  Po celém pobřeží Costa Brava naleznete spousty nabídek ubytování, vč. all inclusive. Zajímavé cenové nabídky nabízí např. hotelový řetězec H TOP.

  Cestování po Barceloně

  Nejjednodušší cestování po Barceloně je městskou hromadnou dopravou. Jednorázová jízdenka stojí 2,40 €. Celodenní jízdenka vyjde 8,60 €.

  Další alternativou k MHD je pronájem jízdního kola. Hned několik společností provozuje v Barceloně pronájem jízdních kol. Ceny začínají již na 5 €/den.