Skupiny létají s Honzou

Rhodos


Akční letenky

Letenky od Honzy

Napište si o letenku do Rhodos přímo Honzovi

  Informace o Rhodos

  Rhodos je jeden z nejoblíbenějších řeckých ostrovů, který svou atraktivitou přitahuje jak milovníky pláží, tak dobrodruhy obdivující přírodní krásy.

  Kdy na Rhodos cestovat

  Letní teploty se pohybují okolo 30°C. Na jaře zde panují příjemné teploty od 20°C – 24°C. Přes zimu teploty klesnou na 10°C – 15°C a v prosinci a lednu je největší pravděpodobnost dešťových srážek. Teplota vody v moři kolísá od 20°C do 25°C.

  Letenky na Rhodos

  Na Rhodos můžeme ideálně využít přímou linku z Prahy s Ryanairem. Létat se začíná od června 2021 a ceny za zpáteční letenky se pohybují okolo 3000 – 3500 Kč. Z Prahy má přímou linku na Rhodos také Smartwings a ceny zpátečních letenek prodává za zhruba 8500 – 9000 Kč. Z okolních letišť lze využít například Vídeň, odkud na Rhodos létá například Ryanair a Wizzair. Zpáteční letenka lze pořídit od 100 €. Letět lze také z polských letišť v Katowicích nebo ve Wroclawi. Odtud s aerolinkou LOT lze zpáteční letenky pořídit za 6500 – 7000 Kč.

  Ubytování na Rhodosu

  Ceny ubytování jsou velmi rozmanité, ale dvoulůžkový pokoj s all inclusive se v hlavní sezoně dá pořídit již od 2000 Kč na noc. Pokud netoužíte po hotelu přímo u pláže a nepotřebujete All inclusive program, pak lze samozřejmě najít ubytování až o polovinu levněji.