Skupiny létají s Honzou

Amsterdam


LEVNÉ LETENKY DO Amsterdam

Procházky podél kanálů, nekončící noční život, nejlepší sýry – v Amsterdamu si vybere opravdu každý. Vydejte se do nizozemského hlavního města na víkend nebo si pobyt prodlužte a vydejte se za poznáním do holandského venkova.

Akční letenky

Praha
Amsterdam
Praha
Amsterdam
Praha
Amsterdam

Letenky od Honzy

Napište si o letenku do Amsterdam přímo Honzovi

  Informace o Amsterdam

  Nejen pro levné letenky Amsterdam je vyhledávanou destinací jako cílová destinace i skvělé místo pro přestup dál do světa. Letenky z Prahy do Amsterdamu pořídíme zpravidla nejlevněji s aerolinkou easyJet. Bez akce se jeho ceny pohybují okolo 1 500 – 2 000 Kč za zpáteční let, v akčních nabídkách se můžeme dostat i k hranici 1 000 Kč. EasyJet létá do Amsterdamu i 2x denně. Letové časy jsou tak nastaveny akorát pro strávení několika turistických dní v centru města nebo okolí.

  Není ale nikdy na škodu se podívat i po jiných dopravcích, u kterých nám může lépe sedět čas letu nebo i cena. Na lince létá rovněž 2x denně také ČSA, u kterých ceny zpátečních letenek začínají na 2 000 Kč. Holandské KLM létají z Prahy do Amsterdamu ještě častěji, musíme ale počítat s cenou okolo 3 000 Kč a více. Ceny letenek z Prahy jsou většinou poměrně slušné a málo kdy se vyplatí cestovat na některé z okolních letišť (např. i z Ostravy do Katowic, kam létá aerolinka Transavia).

  Tip před hledáním letenek: Pokud náš cíl není přímo Amsterdam, ale jednoduše Holandsko, vyplatí se podívat se na ceny na lince do holandského Eindhovenu. Z Prahy se do něj dostaneme s Ryanair nebo Transavia. Jejich ceny letenek se pohybují okolo 1 000 – 1 500 Kč, v akcích i níže.

  Nejjednodušeji levnou letenku do Amsterdamu najdete přímo na stránkách zmíněných aerolinek. Využít můžete také různé srovnávače (např. ten níže), které ceny letenek vyhledají za vás a nabízejí možnost si přes ně letenku přímo zakoupit. Nejlevnější možností je ale letenku rezervovat přímo na webu aerolinek.

  Aktuálně nejlevnější letenky do Amsterdamu