Skupiny létají s Honzou

Paříž


LEVNÉ LETENKY DO Paříž

Najděte nejlevnější letenku do Paříže, stačí zadat odletové město a termíny do formuláře níže.

Akční letenky

Praha
Paříž

Letenky od Honzy

Napište si o letenku do Paříž přímo Honzovi

  Informace o Paříž

  Přestože do Paříže létá z Česka hned několik aerolinek, ceny letenek zůstávají oproti jiným destinacím poměrně vysoké. Z Prahy létá do Paříže ČSA, Air France, Vueling, Transavia a Ryanair a využívají přitom celkem tři letiště. Jak se nenapálit na „levnou letenku“ do Paříže se dočtete níže.

  Na hlavní letiště Charlese de Gaulla (CDG) létají arolinky ČSA, Air France a Vueling. Jejich ceny jsou vesměs podobné a nejlevnější letenky se dají sehnat za cenu okolo 2 000 – 2 500 Kč. Vueling čas od času vyhlásí slevovou akci a pár termínů v roce se dá pořídit už od cca 1 600 Kč. Mezi aerolinkami jsou jen drobné rozdíly – např. Vueling povoluje na palubě zdarma druhé menší příruční zavazadlo nebo u Air France dostanete drobné občerstvení zdarma.

  Na druhé pařížské letiště Orly (ORY) létá aerolinka Transavia, u které pořídíme nejlevější letenky za cenu 1 800 – 2 000 Kč. I Transavia mívá slevové akce, ve kterých jde stáhnout ještě nějaká ta stovka. Nevýhodou je frekvence letů – přes rok nelétá každý den a většinou až pozdě večer (v určité dny má i ranní lety), přes letní prázdniny nelétá vůbec. Výhodou je cena cesty z letiště (více info níže).

  Před krátkou dobou se na lety do Paříže přidal také nízkonákladový Ryanair. Ten létá na vzdálenější letiště Beauvais (BVA). Ceny jeho levnějších letenek se pohybují okolo 1 000 – 1 500 Kč za zpáteční letenku. V ceně má ale pouze malou kabelku jako příruční zavazadlo, za větší zavazadlo se připlácí. Dalším „ale“ je samotné letiště Beauvais.

   

  Aktuálně nejlevnější letenky Paříž

  Letiště Orly

  Letiště Charles De Gaulle

  Letiště Beauvais