Skupiny létají s Honzou

Červnový ISLAND pro nejrychlejší

972 Kč
10.5.2022 8:08 Žádné komentáře

Levné letenky na Island pořídíme u Wizz Air.


Letenky na Island za super cenu pořídíme díky aktuální akci Wizz Air. V ní najdeme letenky z Katowic do Reykjavíku za 178 PLN, tedy asi 972 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí asi 400 Kč. K dispozici je termín od středy do neděle 8.6. – 12.6., takže ho stihnou koupit jen ti nerychlejší. Pokud nám nevadí, že odlet bude z nedalekého Krakowa a přílet do Katowic, najdeme na přelomu května a června ještě pár dalších termínů (příkladem 31.5. – 8.6.). V ceně letenky máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Pozor, vyhledávač Wizz Airu hází odlety z Katowic a Krakowa do jednoho okna, při rezervaci tak dáváme obzvlášť pozor na příletové a odletové letiště.


Island

Pokud nezvolíte pronájem auta na Islandu, Flybus nás doveze z letiště do centra za cca 45 minut. Odjezdy z letiště jsou v návaznosti na přistání letadel. Jednosměrná jízdenka vyjde na 24 €, zpáteční na 45 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *