Skotsko: GLASGOW - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Skotsko: GLASGOW

950 Kč
15.5.2017 9:36 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Scotland - Para pod CC

Levné letenky do Skotska pořídíme díky nabídce Ryanair z Berlína.
 

Zatímco z Prahy na jarní a letní termíny jen tak zpáteční letenky pod 2 500 Kč do Skotska nepořídíme, z Berlína jsou v nabídce za fajnovou cenu. Zpáteční letenky s odletem z letiště Schönfeld jsou v nabídce za 34 €, tedy asi 950 Kč.
Letenky pořídíme na červnové termíny a to klidně na prodloužený víkend – příkladem 10.6.2017 – 14.6.2017 – termíny si můžeme libovolně zkrátit nebo i prodloužit.
 
Letenky s Ryanair rezervujte zde
 

Jak do Berlína

Odlet je naplánován na 17:45, na letiště se dostaneme bez problémů s předstihem autobusovými linkami Regiojetu nebo Flixbusu, můžeme využít i vlakových spojů ČD do centra města a následný přesun příměstským vlakem na letiště.
Přílet je pak naplánován na 17:25, se spojením do ČR tak opět nebude problém.

Glasgow, Edinburgh, Loch Lomond

Z letiště v Glasgow se nejrychleji do centra dopravíme Glasgow Shuttle za £5. Pokud chcete ušetřit, jeďte busem 66 na stanici Paisley Gilmour Street train station a odtuď pokračujte vlakem do Vaší cílové destinace.
Mezi Glasgow a Edinburghem jezdí každou hodinu několik vlaků, cena jízdenky je £12.50, stejně nás tak mezi oběma městy dopraví Megabus už od 1 GBP.
Glasgow je také výborným startovacím bodem pro návštěvu skotské přírody – jen 50 kilometrů od centra města se nachází jezero Loch Lomond a k němu přilehlý národní park, kam Vás každou hodinu dopraví pravidelná autobusová linka.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Zoja Fialová napsal(a):

  Zdravím, chtěla bych se zeptat,jaká bude cena v první polovině července
  Děkuji Fialová

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, těžko se to odhaduje ale něco do 1 500 Kč by se také mohlo objevit. Musíte být ale flexibilní, bude to jen na pár termínů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *