Červnové letenky z Prahy na SARDINII - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Červnové letenky z Prahy na SARDINII

995 Kč
6.2.2019 7:48 2 komentáře

CC0 Pixabay

Dlouho chybějící levné spojení Prahy a Sardinie je v nabídce aerolinky Volotea.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Cagliari pořídíme na první letový termín v aktuální akci za parádní cenu 38 €, tedy asi 995 Kč. Pokud máte členství Megavolotea, bude cena nižší ještě o 270 Kč.
V nabídce je za tuto cenu pouze jeden termín 16.6.2019 – 20.6.2019, volných míst je aktuálně 6, takže s rezervací neváhat. Důležitou zprávou je ale fakt, že i na této trase bude Volotea připravovat akční letenky.
Akce aerolinky je plošná, letenky tak pořídíme i do dalších destinací z Prahy jako je Marseille, Toulouse, Nantes, Bordeaux, Lyon nebo Benátky. Letenky v jednom směru se dají pořídit od 9 €, v reálu se pak dají pořídit zpáteční letenky kolem 1 000 Kč.
 


 

Cagliari

Z letiště v Cagliari se do centra a prakticky po celém ostrově dopravíte vlakem. Spojkou mezi letištěm a zastávkou vlaku se přemístíte za 5 minut chůze. Cesta vlakem do centra města pak trvá 10 minut a vyjde na 1,30 €.

Navštivte Cagliari se zájezdem od CK Triplo od 11490 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Dobře hodnocené ubytování  •  Transfer z letiště
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Petra napsal(a):

  Zdravím, taková otázečka. Je členství v Megavolotea podmíněno tím že osoba která má členství musí cestovat? Jedna se mi o to že budeme dělit let. (tam poletíme ve společne ale zpět v jiných termínech). Snad je to srozumitelné. Díky Petra

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, cestovat nemusí ale musí si to s tou skupinou koupit.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *