Skupiny létají s Honzou

Červnové letenky na KRÉTU

940 Kč
1.4.2021 9:54 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Ačkoliv se letos i z Prahy objevily levnější letenky na Krétu, na nabídky z Vídně to nemá.
 

Wizz Air dnes opět nabízí svoji slevovou akci, tentokrát navíc vylepšenou faktem, že spoustu letenek konečně pořídíme za ceny, na které jsme u aerolinky zvyklí. Jednou z nich je linka z Vídně do Heraklionu, kde pořídíme letenky za 36 €, tedy asi 940 Kč. Pro získání nejnižší ceny je potřeba být členem klubu WDC, pokud členství nemáte, připlatíte si 8 € na jedné cestě. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 31.5.2021 – 4.6.2021.
 


 

Jak do Vídně?

Na letiště ve Vídni nás dopraví z Brna nebo Prahy přímé autobusové spoje Regiojetu. Jedna jízda vyjde na 390 Kč. Zvolit můžeme také spoje do centra Vídně ať už vlakové od Regiojetu nebo ČD nebo autobusové třeba od Flixbusu. Na letiště pak vyrazíme příměstským vlakem S-bahn nebo Railjetem.
 
Další služby k letence přikupujte vždy jako zrušitelné, Wizz Air nabízí k letence možnost přikoupit Wizz Flex, letenka je pak flexibilní a jde do kreditu refundovat i pár hodin před odletem. Cena u této letenky je ale 26 €, proto stojí za úvahu, zdali se nevyplatí spíše nechat letenku případně propadnout, přikoupit vhodné storno pojištění, atd.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Chocholoušová Marie napsal(a):

  Dobrý den,
  pokud víte: co všechno potřebujeme, když chceme letět na Krétu? PCR testy nebo stačí očkování? Nebo je lepší přikoupit storno připojištění? Nechceme, aby nás dovolená kvůli covidu, přišla na velké peníze, když samotné letenky nejsou drahé..
  Moc děkuji.
  M

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, aktuálně se čeká na finální podmínky od GR vlády, ofiko by se měla spustit sezóna od 14.5., v plánech je vstup buď s očkováním nebo s PCR testem.

 • Profilový obrázek
  Pekařová napsal(a):

  Dobrý den. Myslíte že má cenu čekat na koupi letenky pokud chceme jet koncem srpna? Děkuji a hezké Velikonoce

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, na letní termíny bych řekl že se ještě minimálně u Wizz Air a Ryanair z Vídně akce objeví.

  • Profilový obrázek
   Pekařová napsal(a):

   Děkuji mnohokrát

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Není zač 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *