Červnové BENÁTKY z Prahy - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Červnové BENÁTKY z Prahy

1 058 Kč
18.3.2019 8:34 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Benátek pořídíme i na oblíbené červnové termíny.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Benátek jsou v nabídce nízkonákladovky Ryanair za výhodnou cenu 1 058 Kč. Letenky pořídíme na červnové termíny a to klidně na jednu noc, pár dní nebo i týdenní a delší termíny.
V ceně letenek je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm, sbalit se je tak potřeba do menšího batohu, pokud Vám místo v zavazadle stačit nebude, můžete přikoupit Priority a vzít si na palubu ještě jedno větší zavazadlo (55x40x20 cm), případně odbavit 10 kg zavazadlo na checkinu. Obě služby stojí 6-12 € za jeden let podle linky, termínu i počtu prodaných služeb.
 

Letenky rezervujte zde
16.06.2019 – 19.06.2019

 

Benátky – Treviso

Treviso je sekundárním letištěm pro Benátky. Pro cestu do Mestre nebo přímo ostrovních Benátek můžete zvolit autobus ATVO – cesta trvá asi hodinu a jednosměrná jízdenka vyjde na 12 €, alternativou je i spojení od společnosti BARZI.
Mnohem levnější alternativou je cestovat autobusem číslo 6 na vlakovou stanici v Trevisu za 1,30 € a následně vlakem za 3,40 € až do Benátek. Celkem Vám zabere cesta kolem 45 minut.
K moři se můžeme vydat buď přímo v Benátkách, kde zvolíme ostrov Lido, případně se rozjet do letovisek Benátské riviery – Lido di Jesolo, Caorle, Bibione nebo Lignano Sabbiadoro. Do destinací nás dovezou přímé autobusové spoje výše uvedených společností, případně můžeme z Mestre vyrazit i vlakem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *