Skupiny létají s Honzou

Červnové BENÁTKY s odletem z Prahy

878 Kč
11.2.2020 17:39 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Na červnové termíny pořídíme levné letenky do Benátek.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Benátek Trevisa jsou v nabídce nízkonákladovky Ryanair za výhodnou cenu 878 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší červnové termíny, nejzajímavější je pak prodloužený víkend na konci června, který nabízí i nejvíce míst. Vybrat si můžeme z termínů s odletem v pátek dopoledne a návratem v neděli večer nebo v pondělí dopo. Ideální citybreak spojený i s koupáním.
Příkldem letenky na 26.6.2020 – 28.6.2020.
 

Letenky do Benátek
26.06.2020 – 28.06.2020

 

Benátky – Treviso

Treviso je sekundárním letištěm pro Benátky. Pro cestu do Mestre nebo přímo ostrovních Benátek můžete zvolit autobus ATVO – cesta trvá asi hodinu a jednosměrná jízdenka vyjde na 12 €, alternativou je i spojení od společnosti BARZI.
Mnohem levnější alternativou je cestovat autobusem číslo 6 na vlakovou stanici v Trevisu za 1,30 € a následně vlakem za 3,55 € až do Benátek. Celkem Vám zabere cesta kolem 45 minut.
K moři se můžeme vydat buď přímo v Benátkách, kde zvolíme ostrov Lido, případně se rozjet do letovisek Benátské riviery – Lido di Jesolo, Caorle, Bibione nebo Lignano Sabbiadoro. Do destinací nás dovezou přímé autobusové spoje výše uvedených společností, případně můžeme z Mestre vyrazit i vlakem.
 
Více o letišti v Trevisu se dozvíte zde.

Navštivte Benátky se zájezdem od CK Triplo od 6390 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Transfer z letiště k hotelu a zpět  •  Ubytování v 3* hotelu se snídaní
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *