Červnové Benátky z Prahy - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Červnové Benátky z Prahy

875 Kč
23.4.2019 8:04 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Na červnové termíny pořídíme levné letenky z Prahy do Benátek.
 

Nejlevnější letenky pořídíme z Prahy do Benátek na týdenní pobyty, ty seženeme za 778 Kč. Kratší termíny jsou pak nejčastěji za cenu 875 Kč. Vyrazit do Benátek můžeme třeba na dvě noci nebo řádně prodloužený víkend od středy do neděle/pondělí.
Příkladem termín 12.6.2019 – 17.6.2019.
 

Letenky rezervujte zde
12.06.2019 – 17.06.2019

 

Benátky – Treviso

Treviso je sekundárním letištěm pro Benátky. Pro cestu do Mestre nebo přímo ostrovních Benátek můžete zvolit autobus ATVO – cesta trvá asi hodinu a jednosměrná jízdenka vyjde na 12 €, alternativou je i spojení od společnosti BARZI.
Mnohem levnější alternativou je cestovat autobusem číslo 6 na vlakovou stanici v Trevisu za 1,30 € a následně vlakem za 3,55 € až do Benátek. Celkem Vám zabere cesta kolem 45 minut.
K moři se můžeme vydat buď přímo v Benátkách, kde zvolíme ostrov Lido, případně se rozjet do letovisek Benátské riviery – Lido di Jesolo, Caorle, Bibione nebo Lignano Sabbiadoro. Do destinací nás dovezou přímé autobusové spoje výše uvedených společností, případně můžeme z Mestre vyrazit i vlakem.
 
Více o letišti v Trevisu se dozvíte zde.

Navštivte Benátky se zájezdem od CK Triplo od 5790 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Transfer z letiště k hotelu a zpět  •  Ubytování v 3* hotelu se snídaní
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Nikola napsal(a):

  Můžu se prosím zeptat jestli je cena 3,40 € za vlak z Trevisa do Benátek aktuální? Nějak se mi nedaří spojení za tuto cenu najít, nejlevnější jízdenky jde na webu Trenitalia koupit za 15 euro. Díky moc,

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, aktuální cena je 3,55 €, zřejmě koukáte na cenu rychlovaku…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *