Skupiny létají s Honzou

Červnová víkendovka v MARSEILLE

718 Kč
10.5.2021 7:53 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme letenky na jih Francie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Marseille jsou dostupné na červnový prodloužený víkend za super cenu 718 Kč. Letenky s Ryanair obsahují v základu příruční zavazadlo o rozměru 40x25x20 cm, letenky můžeme navíc do 7 dní před odletem měnit bez poplatku.
Příkladem letenky na 11.6.2021 – 14.6.2021.
 

Letenky rezervujte zde
11.06.2021 – 14.06.2021

 

Letenky během koronaviru

Při rezervaci je potřeba počítat s tím, že může dojít ke změně nebo zrušení data letů. Proto další služby k letenkám rezervujte vždy jako zrušitelné nebo změnitelné. Ryanair umožňuje při rezervaci do konce června 2021 změnu termínu bez poplatku až do konce října 2021, změnu lze provést 2x, nejpozději 7 dní před odletem. Při změně je potřeba doplatit případný rozdíl v ceně staré a nové letenky.
Francie od 3.5.2021 vítá turisty, podmínkou je PCR test, pro cestu zpět potřebujeme aktuálně kombinaci antigenního testu, 5 dní karantény a PCR testu, čísla ve Francii ale už 14 dní klesají, měla by být tak co nejdříve přeřazena minimálně do červené kategorie.

TuristikaTest TAMVĚKTest ZPĚTOčkování/
prodělání nemoci
FrancieANOAG testdo 10 letAG test / očkovaní bez testuOčkování i proděláníVíce info >

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Jana napsal(a):

    Zdravím, V Marseille na letišti si chci půjčit auto. Všechny autopůjčovny přes Rentalcars mají v podmínkách pronájmu tuto informaci: „Nezahrnuto v ceně pronájmu vozu: Poplatky za vypůjčení: Na tomto místě je provozování pobočky autopůjčovny spojeno s dodatečnými náklady. Při vyzvedávání vozu vám autopůjčovna naúčtuje poplatky navíc, aby pokryla část svých nákladů: Správní poplatky: V případě uplatnění podmínky je cena 45,00 € za den, s minimálním poplatkem 45,00 € za pronájem, do maximální výše 72,00 € za půjčovna – zahrnuje daně.“ Ví někdo o co jde?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *