Skupiny létají s Honzou

Červencová MALLORCA z Prahy

1 238 Kč
10.6.2021 10:40 9 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Ryanair přidal na první polovinu července další lety, na nich pak pořídíme levné letenky.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Mallorcu tak pořídíme na týden na super cenu 1 238 Kč. Letenky s Ryanair obsahují příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm, v ceně máme rovněž možnost letenku změnit do 7 dní před odletem bez poplatku (nový termín do konce roku, platí se případný rozdíl v ceně).
Letenky pořídíme na termín 7.7.2021 – 14.7.2021.
 

Letenky na Mallorcu
07.07.2021 – 14.07.2021

 

Aktuální pravidla

Pro cesty na Mallorku nám postačí 48h starý PCR nebo antigenní test, bez testu mohou letět plně očkovaní cestující nebo ti, kteří prodělali nemoc v posledních 180 dnech. Nutností je vyplnění vstupního formuláře.
Pro cestu zpět do Prahy nám postačí 24h před odletem antigenní test, bez testu opět očkovaná (stačí 22 dní po první dávce) nebo ti, co nemoc prodělali v posledních 180 dnech. Mimo ty, co nemoc prodělaly, musejí všichni přijet i se vstupním formulářem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Stefan napsal(a):

  Dobrý den, pro návrat do ČR, je povinnost ant., nebo pcr testu i když máme plné očkováni. Mallorca je v oranžové, střední riziko.
  Pro cestu tam stačí plné očkováni.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, stačí i pro cestu zpět. Tam i zpět jsou potřeba vstupní fomruláře.

 • Profilový obrázek
  Michal napsal(a):

  Nejspis hloupy dotaz, ale pri kliknuti na odkaz mi v tomto terminu vychazi zpatecni letenka vzdy pres 3tis. kc. Jak nalezt zpatecni letenku jen za Vami uvedenou cenu?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to vždy aktuální nabídka, obvykle vyprodaná do několika minut nebo hodin.

 • Profilový obrázek
  Power napsal(a):

  Máme koupeno, ale musím říct, že Ryanair má dost zvláštní přepočet kurzu. Informativně psal, že 404 eur je 9700 Kč, podle přepočtu na Google je to 10200 a nakonec spořitelna blokuje 10700 :)).

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bouhužel je tam problém s převodama EUR přes nějaké karty u ČS a KB, většinou to jde ale reklamovat buď u Ryanair nebo u banky.

  • Profilový obrázek
   Power napsal(a):

   Tak ono je to dobře, takový má ČS směnný kurz a i kdybych si nakoupil Eura na Kaprovce, tak to vyjde cca stejně. To jen Ryanair používá nějaký dost matoucí nereálný orientační kurs, asi aby ta cena působila nižší než je 🙂 (platba probíhá v Eurech).

 • Profilový obrázek
  Lukáš napsal(a):

  Dobrý den, slyšel jsem, že některé letecké společnosti vás nepustí do letadla, když nemáte negativní PCR test starý max 24 hodin a údajně jim ani nestačí, když máte po 1. očkování. Je tahle informace prosím pravdivá ? moc děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, je to problém neustále se měnících pravidel, letecké společnosti dnes mají skoro všechny pravidla podle cílového státu, dost často ale nemají všechna pravidla správně vyložené a bohužel někdy v tom dělá binčus i MZV nebo velvyslanectví, v tom pak vznikají ty problémy.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *