Skupiny létají s Honzou

Červen v TOSKÁNSKU

798 Kč
19.4.2021 12:50 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za příjemnými červnovými teplotami můžeme vyrazit do Toskánska.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Pisy jsou dostupné i na červnové termíny za výhodnou cenu 798 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny, v ceně letenek máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm, do 7 dní před odletem pak můžeme u letenky bez udání důvodu měnit termín letu a to celkem 2x, poplatek neplatíme, doplatíme pouze případný rozdíl v ceně.
Příkladem letenky na 12.6.2021 – 15.6.2021.
 

Letenky z Prahy do Pisy
12.06.2021 – 15.06.2021

 

Pisa, Toskánsko

Letiště v Pise leží nedaleko centra – People Moverem se dopravíme na hlavní vlakovou stanici za 5 minut jízdy a 4 €. Výhodou ubytování v Pise jsou ceny, není problém sehnat dobře hodnocené hotely za pár stovek. Z Pisy se pak můžeme vydávat vlakem na výlety do Florencie, případně třeba Cinque Terre, Livorna a dalších míst po Toskánsku.
 
Pro všechny letenky zakoupené tento rok platí, že další služby kupujeme vždy jako zrušitelné. V návaznosti na úpravu cestovních pravidel bude i přes léto docházet ke změnám termínů nebo případně i rušení některých linek. V případě změny o více jak 3h je vždy nárok na plný refund. Do 7 dní před odletem pak u Ryanair můžeme letenku měnit.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *