Skupiny létají s Honzou

Červen na jihu PORTUGALSKA

3 550 Kč
10.3.2023 13:57 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou stále dostupné letenky na jih Portugalska.


Zpáteční letenky z Prahy do Fara pořídíme s jedním přestupem v Lisabonu už za 3 550 Kč. Letenky za koupačkou na pobřeží Algarve jsou dostupné na červnové, zářijové a podzimní termíny. K letenkám od TAP není potřeba přikupovat sedadla (obvykle vás posadí vedle sebe), v základní ceně navíc máme dvě příruční zavazadla 55x40x20 cm + 40x30x15 cm.
Příkladem letenky na termín 8.6.2023 – 15.6.2023.
 


 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Petra Šimoníková napsal(a):

  Dobrý den Honzo, můžu při přestupu v Lisabonu, kde je mezipřistání po dobu 7 hodin opustit letiště a následně se vrátit k odletu do Fara?

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den ano, bez problémů.

 • vera daajova napsal(a):

  dobrý den, jak by fungoval to kdyby človk chctěl letět jen do lisabonu, na cestě tam si to asi dokážu představit, prostě se nedostvím k odbavení na lt do Fara, ale jde to praktivat i zpět je vyžiji jen jeden let?

  • Katerina napsal(a):

   to by mě taky zajímalo prosím

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne pokud se nevyužije jeden segment, tak následující propadají.

 • Jarka napsal(a):

  Zdravím Honzo, chtěli bychom letět 2 dospělí, 2 děti. Myslíte si případně máte zkušenost s tím, že se dá spolehnout na to, že nám dají sedadla vedle sebe, alespoň vždy 1 dospělý a 1 dítě. Pokud bych všem platila místenky, byly by letenky rázem o třetinu dražší a už by to pro nás nebylo zajímavé. Děkuji za případnou reakci.

  • Honza napsal(a):

   Pokud máte děti, stoprocentně budou sedět u vás. Navíc se mi u TAPu u cca 50 letů který jsem kdy odbavoval, že by rozesadili.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *