Skupiny létají s Honzou

Celý srpen do LISABONU za pětikilo

538 Kč
30.7.2020 11:48 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V návaznosti na zrušení zákazu letů z Vídně do Portugalska se ukázaly i levné letenky.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Lisabonu jsou dostupné prakticky na všechny srpnové termíny za 20 €, tedy asi 538 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí jednou tolik. V ceně letenek od Wizz Air je příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 7.8.2020 – 10.8.2020.
 

Letenky z Vídně do Lisabonu
07.08.2020 – 10.08.2020

 

Letenky do Lisabonu

Vzhledem k neustále měnící se situaci určitě dokupujte další služby k letence jen ve zrušitelné variantě.
V nařízení rakouské vlády je požadováno při cestě z Lisabonu zpět do Vídně absolvování testu. Je zde však uvedena rovněž výjimka, kdy test doložit nemusíte a tou je okamžitý transfer z Rakouska, který by měl být doložitelný (třeba i zaplaceným parkováním jako důkaz, že tam máte auto). Z hlediska ČR cestám z nebo do Portugalska nic nebrání.

Lisabon

Wizz Air létá na terminál 2. Při příletu jste ale obvykle autobusem dopraveni do příletové haly terminálu 1, u kterého najdeme i stanici mestra. Jízdenka do centra nás vyjde 1,45 € + 0,50 € za vydání kartičky. Cena jednodenní jízdenky je pak 6,30 € + 0,50 €.
Při cestě na letiště je potřeba počítat s přemístěním z terminálu 1 na terminál 2, kam nás doveze autobusový shuttle zdarma asi za 10 minut.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Petr napsal(a):

  Ahoj Honzo, pošleš prosím oficiální link na tu výjimku při příletu zpět do Vídně? Na žádných oficiáních stránkách to nemůžu najít. Moc díky.

 • Profilový obrázek
  Jan napsal(a):

  Díky za odpověď!
  Nějaké bližší info k tomu zrušení banu někde je? 😀 Protože já už byl smířen s tím, že bude můj let zrušen… Takhle asi budu moci přehodnotit plány :D.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Info je zde. Wizz ale letovy rad hodne aktualne proskrtava.

 • Profilový obrázek
  Jan napsal(a):

  Už Rakousko zrušilo ban na lety z Portugalska…?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   ano

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *