Mexiko: CANCÚN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Mexiko: CANCÚN

10 560 Kč
26.10.2018 10:36 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

V nabídce Eurowings najdeme levné letenky do Mexika.
 

V termínech do konce roku se můžeme levně podívat do mexického Cancúnu. Do tohoto přímořského letoviska seženeme zpáteční letenku z Mnichova za 400 EUR, v přepočtu tedy 10 560 Kč. Lety jsou operovány s jedním krátkým přestupem v Düsseldorfu. Termínů je v nabídce několik v okolí přelomu listopadu a prosince, a to jak kratších, tak delších, např. 25.11. – 2.12. nebo 7.12. – 12.12.2018. V ceně letenky máme příruční zavazadlo do 8 kg, odbavené případně pořídíme za 50 EUR za jeden směr.
 
Letenky do Cancúnu rezervujte přímo na stránce aerolinky
 

Jak do Mnichova

Do Mnichova se dopravíme ideálně autem celou cestu z Prahy po dálnici. V nabídce jsou ale i vlakové spoje od ČD, případně pak autobusové spoje Regiojetu nebo Flixbusu.

Chystáte se navštívit Mexiko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Michal napsal(a):

  Ahoj Honzo, chtěl bych návštěvu Yucatánu spojit s Guatemalou. Tedy letět do Cancúnu a zpátky z Guatemaly nebo obráceně. Na akci do Guatemaly asi nemá cenu čekat, poradil bys mi prosím tě, odkud se tam dá nejvýhodněji letět a s jakou společností? Termín ideálně v druhé půlce dubna. Díky, Michal

  • Honza
   Honza napsal(a):

   AHoj, z Evropy jen Iberia, takže přes Madrid, jinak se musí přes US – kdyby se chytla dobrá cena na Floridu, tak pak by to vycházelo asi dobře se Spirit Airlines. Případně to zkombinovat s tím Cancunem přes Volaris.

 • Profilový obrázek
  Dan napsal(a):

  Je možné, že podobná akce bude i leden až březen? Vím, že je tam sezona
  díky.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Klidně bych si tipl že by mohla.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *