Skupiny létají s Honzou

Maďarsko: BUDAPEŠŤ

678 Kč
3.8.2018 10:33 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

Letenky do Budapešti levnější než jízdenky na vlak nabízí Ryanair.
 

Ryanair dal do prodeje levné letenky z Prahy do Budapešti. Zpáteční letenky ve spoustě termínů vyjdou na 678 Kč. K dispozici máme říjnové termíny včetně prodloužených víkendů. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla 55x40x20 cm + 35x20x20 cm. Příkladem uvedeme víkendové termíny 6.10. – 8.10., 13.10. – 15.10. nebo 20.10. – 22.10., za stejnou cenu najdeme i termíny přes týden i na delší pobyt.
 

Letenku do Budapešti rezervujte zde
13.10.2018 – 15.10.2018

 

Budapešť

Z letiště v Budapešti se dopravíme do centra města kombinací autobusu 200E na Kobanyia-Kispest a metra 3. Celkem nám zabere celá cesta z letiště do centra asi 40 minut, potřebovat budeme přestupní lístek za 530 HUF (45 Kč), využít můžeme i 24-hodinové a vícedenní jízdenky.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Marcela napsal(a):

  Ahoj všem.koupila jsem pobyt v hotelu Danubius Grand hotel v Budapešti se vstupem do lázní.V termínu 5.10.-7.10.2018 pro 2 osoby za 4800,-Kc.Do hotelu nakonec nepojedeme.Mel by někdo zájem?Sleva jistá.maca

 • Profilový obrázek
  Petra napsal(a):

  Palubní zavazadlo: (z aktuálních podmínek na webu)

  8.3.1 Každý cestující (kromě kojenců cestujících na klíně rodičů) může přepravovat jedno velké palubní zavazadlo o hmotnosti až 10 kg s maximálními rozměry 55x40x20 cm a jedno malé palubní zavazadlo o rozměrech až 35x20x20 cm (předpisy pro palubní zavazadla získáte kliknutím sem).

  Pokud nemusíme z provozních důvodů velké umístit v zavazadlovém prostoru, cestující s přednostním nástupem (včetně letenek Flexi, Flexi Plus nebo Family Plus) si mohou na palubu vzít velké i malé palubní zavazadlo.
  Pokud máte standardní letenku, vzhledem k omezenému prostoru na palubě bude vaše velké palubní zavazadlo zdarma umístěno do zavazadlového prostoru na odbavovací bráně. Pravidla pro palubni zavazadla zůstávají v platnosti.

 • Profilový obrázek
  Libor napsal(a):

  Dobrý den,

  dle smluvních podmínek a v souladu se změnami zásad pro přepravu zavazadel společnosti Ryanair – je poplatek za odbavení zavazadel 650 ,- Kč, takže již s nejvyšší pravděpodobností v ceně letenky bohužel nejsou dvě příruční zavazadla 55x40x20 cm + 35x20x20 cm.
  Chtěl bych se tedy zeptat, zda je tomu skutečně tak.
  Díky a pěkný den

  • Profilový obrázek
   Pavel napsal(a):

   Odbavené zavazadlo je něco jiného. Každý má u Ryanair nárok na přepravu 2 příručních zavazadel zdarma. Když si nekoupíte přednostní nástup, to větší vám u brány před nástupem vezmou a zdarma dají do cargo prostoru k ostatním kufrům. Takže ano, můžete mít dvě zdarma, jenom je nebudete mít u sebe.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne v ceně jsou obě zavazadla, větší z nich vám zdarma odbaví na gate.

 • Profilový obrázek
  Lenka napsal(a):

  Už jsou bohužel za dvakrát tolik

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *