Skupiny létají s Honzou

Březnové letenky do LOMBARDIE

638 Kč
18.1.2023 13:20 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce Ryanair pořídíme aktuálně levné letenky do Milána.

Zpáteční letenky z Prahy do Bergama jsou dostupné v nabídce Ryanair už za 638 Kč. Letenky pořídíme na kratší nebo klidně i týdenní termíny v průběhu března 2023 – v nabídce jsou i prodloužené víkendy. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem letenky v termínu 2.3.2023 – 6.3.2023.


Bergamo

Za návštěvu rozhodně stojí samotné Bergamo, z letiště a zpět se dopravíte autobusem linky č.1, který Vás do centra dopraví za 15 minut. Jízdenka stojí 2,30€. Můžete si pořídit i 24 hodinovou (5 €) nebo 72 hodinovou jízdenku (7 €).
Z Bergama pak můžeme vyrazit vlakem k jezerům jako je Como nebo Lago di Garda. Z nádraží v Bergamu odjíždí k Lago di Como vlak každou hodinu. Cesta do města Lecco na jeho břehu trvá 40 minut a jízdenka vyjde na 3,70 EUR.

Miláno

Nejjednodušší je vydat se do Milána z letiště autobusem. Autobusy jezdí každou půlhodinu a do centra jim to trvá asi 40 – 60 minut, pokud však nezůstanete stát na dálnici v zácpě, které jsou v okolí Milána poměrně časté. Jízdenku pořídíme od 8 € online. Do Milána se dá dostat taky vlakem, cesta mezi nádražím v centru Bergama a tím v Miláně trvá asi 50 minut a vyjde na 5,60 EUR.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Lukáš napsal(a):

  Opravdu platí u Ryanairu uvedené max. rozměry pro příruční zavazadlo?
  Mám za to, že je to 42x20x30 cm a nikoliv 40x25x20.

  • Honza napsal(a):

   Ano, je to 40x25x20 cm.

  • Jan Bohatý napsal(a):

   Ahoj. Letěl jsem s nimi několikrát, naposledy v červnu. Vždy jsme měli větší batohy. Na výšku určitě půl metru, na šířku přes 30 cm. Nikdy to nikdo neřešil. Ani jednou jsem neplatil za zavazadla a vždy je měl na palubě. K tomu ještě tašku s notebookem. Pokud to nebude vyloženě velký batoh, nikdo si toho nebude všímat. Ale samozřejmě, může se stát, že tam nějaký aktivní blb bude : ). Jan

 • Holíková Jana napsal(a):

  Dobrý den , chci se zeptat, zda se objeví nějaké levnější letenky do Říma? Do dubna myslím?

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, v druhé půlce dubna ještě nějaká akce asi bude, v první bych ji kvůli Velikonocím nečekal.

 • Kryštof Žahour napsal(a):

  Lístky už koupený, kdyby se chtěl někdo přidat. instagram :krystof_zahour

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *