USA: BOSTON - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

USA: BOSTON

6 400 Kč
7.12.2017 10:46 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Boston Skyline - Matthias Rosenkranz pod CC

Nejlevnější letenky do USA pořídíme s low-cost aerolinkami.
 

Nízkonákladová odnož Iberie – aerolinka LEVEL – nabízí nejen levné letenky z Paříže, ale i ze své domovské základny v Barceloně. Zpáteční letenky do Bostonu pořídíme za 169 € – letenky jsou dostupné především na říjnové termíny 2018.
K letenkám z Barcelony pak přikoupíme přískok z Prahy s Ryanair, tam se pohybují aktuálně nejlevnější letenky na říjen kolem 2 000 Kč.
Příkladovou letenku na 17.10.2018 – 23.10.2018 tak pořídíme celkem za asi 6 400 Kč.
 

Letenky Praha - Barcelona - Praha rezervujte zde
17.10.2018 – 23.10.2018

Letenky Barcelona – Boston – Barcelona rezervujte zde
 

 
V tarifu obou aerolinek je zahrnuto pouze příruční zavazadlo, které nám ale na pár dnů v USA postačí. Pokud se bez něj neobejdete, je lepší se podívat po letenkách třeba z Německa.

Přestup v Barceloně

V uvedeném tipu kombinujeme dvě aerolinky, je tak potřeba mít na paměti, že přestupy nebudou garantovány. Ideálně si tak při cestě tam i zpět uděláme v Barceloně stop. Pokud budeme chtít cestu navázat, je potřeba počítat i s delším přesunem (autobus zdarma) mezi termnálem 1 (LEVEL) a terminálem 2 (Ryanair).

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *