Norsko: BERGEN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Norsko: BERGEN

480 Kč
1.12.2017 13:52 1 komentář
Nabídka již není aktuální

Levné zpáteční letenky do Norska pořídíme také na lince do Bergenu.
 

Do systému aerolinky Wizz Air se dostaly opět nejlevnější tarify na trase z Katowic do Bergenu. Není tak problém po pořídit zpáteční letenku třeba i na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle za 78 PLN, tedy asi 480 Kč. Pokud členství v klubu nemáte, připlatíte si na letence 40 PLN, tedy asi 250 Kč.
Příkladovou víkendovou letenku pořídíme třeba na poslední lednový víkend 25.1.2018 – 28.1.2018, k dispozici jsou ale i další termíny.
 

Letenky s Wizz Air rezervujte zde
25.01.2018 – 28.01.2018

 

Bergen

Z letiště v Bergenu se dopravíte do centra města autobusy Flybussen, které odjíždějí každých 15 minut. Cesta do centra trvá asi 30-40 minut. Jednosměrná jízdenka stojí 100 NOK (300 Kč), zpáteční pak 160 NOK.

Jak do Katowic

Pokud se vydáte do Katowic autem, za parkování rozhodně nezaplatíte příliš velké částky, týden parkování vyjde od 66 PLN, v akcích i zdarma pro CZ značky.
Do Katowic se dopravíte také vlakem a následně buď express busem nebo městským busem s přestupem na letiště. Počítejte s delším přesunem – letiště je od centra poměrně vzdálené. Do Katowic Vás pak dovezou rovněž autobusy LEO Expressu, Regiojetu nebo Polskibus.

Letenky z Prahy

Pokud se Vám nevyplatí cestovat do Katowic, můžete zvolit také letenky z Prahy. S norwegian pořídíte nejlevnější letenky kolem 1 750 Kč.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Honza napsal(a):

    V Bergenu spíš doporučuji z/na letiště dopravu Bybanen, lehkokolejkou. Sice časově trochu delší cesta do centra, zato mnohem levnější (37 NOK).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *