Skupiny létají s Honzou

BENÁTKY za pětistovku

498 Kč
9.9.2022 9:27 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální akci Wizz Air pořídíme levně letenky do Benátek.


Zpáteční letenky z Prahy do Benátek jsou dostupné na podzimní termíny za super cenu 498 Kč. Letenky pořídíme na spoustu termínů od října do ledna. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí tentokrát ale jen 120 Kč na jednom letu. V nabídce je volných spousta termínů a to i na prodloužené víkendy od pátku do pondělí, třeba i na advent.
Příkladem letenky na termín 2.12.2022 – 5.12.2022.

Jak z letiště Marco Polo

Wizz Air bude létat na hlavní benátské letiště Marco Polo. Na letiště je vedena linka městského autobusu č. 15, která nás doveze do pevninské části Mestre za cca 25 minut. Cena jednosměrné jízdenky je 8 €. V nabídce jsou také spoje společnosti ATVO, rovněž za 8 €. Pokud chceme jet rovnou do ostrovních Benátek, přímo z letiště jsou v nabídce waterbusy za 15 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Lucie napsal(a):

  Dobrý den,
  Odlétáme z Benátek v 6:20 ráno a první autobus jede z Mestre až kolem půl 5. Jelikož není možný online check-in měli bychom být na letišti 2h předem. Nějaké doporučení na transfer na letiště v takto brzkých hodinách (kolem 4h)? Děkuji

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, z hromadné dopravy to jede až kolem té 4:20.

 • Veronik napsal(a):

  Přátelé prosím o radu, jsme v Benátkách, v pondělí brzy ráno letíme zpět z letiště Marco Polo společnost Wizzair. Nejde mi udělat online odbavení. Netušíte někdo co s tím? Web, aplikace, nic. Nepustí mě to přes výběr sedadla.

  • Honza napsal(a):

   Pro cesty z Benátek je potřeba zajít přímo na checkin kde vám vydají palubní vstupenky bez poplatku.

 • jana napsal(a):

  myslim,ze bus stoji z letiste uz 10e.

  • Honza napsal(a):

   Díky za info.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *