Severní Irsko: BELFAST - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Severní Irsko: BELFAST

1 453 Kč
20.9.2018 11:17 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Na přijatelnou cenu konečně spadly přímé letenky z Prahy do Severního Irska.
 

Letenky pořídíme na začátek jara 2019 z Prahy přímou nově otevíranou linkou do Belfastu. Zpáteční letenky s odletem v pátek a návratem v pondělí vyjdou na 1 453 Kč v případě rezervace dvou osob. Pokud budeme další osoby do rezervace přidávat, bude nám cena dále klesat.
Letenky pořídíme v termínu 22.3.2018 – 25.3.2018.
 

Letenky do Belfastu rezervujte zde
22.03.2018 – 25.03.2018

 

Belfast

Z letiště v Belfastu se dopravíme do centra města přímou autobusovou linkou 300. Jednosměrná jízdenka nás vyjde na 7 GBP, zpáteční na 10 GBP.
Z města pak můžeme vyrazit na projížďku po venkově ideálně půjčeným autem, navštívit můžeme také muzeum Titaniku – vstupenka vyjde na 17,50 GBP.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Tomáš napsal(a):

  Několik dní stará zkušenost – autobus z letiště do centra je už o libru dražší (8 single, 11 return), jízdenku je buď možné koupit online (https://secure.translink.co.uk/Buy-Online/Desktop/Ulsterbus-300-service/Step-1/) a nebo u řidiče (za hotové, karty nebere).

  • Profilový obrázek
   Bára napsal(a):

   Ahoj,

   díky za info, můžu se zeptat, zda jde u řidiče říct u return ticketu, den kdy se člověk vrací a on mu to tam nějak vyjede? Jedeme na prodloužený víkend, na stránky jsem koukala, ale jde to koupit jen s daným časem, což člověk nikdy neví, kdy to stihne, zda se nezpozdí let atd.
   Díky.

   Hezký den.
   Bára

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *