Severní Irsko - BELFAST - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Severní Irsko – BELFAST

520 Kč
14.7.2017 9:24 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Causeway - Überraschungsbilder pod CC

Levné letenky do Severního Irska pořídíme v nabídce Wizz Air.
 

Nejlevnější letenky pořídíme aktuálně s odletem z Katowic na spoustu říjnových termínů. Zpáteční letenky jsou dostupné za 83 PLN, tedy asi 520 Kč. Ještě levněji pak pořídíme pár míst na termín 10.10.2017 – 14.10.2017, kde je rozdíl bez klubu WDC navíc pouze 250 Kč.
 
Letenky do Belfastu rezervujte zde
 

Jak do Katowic

Na letiště v Katowicích nás dopraví přímo autobusy TigerExpresu. Levněji nás vyjde varianta cesty do Katowic (cca 200 Kč) vlakem nebo třeba spoji Regiojetu, Flixbusu, Leo Expressu nebo Polskibus. Na letiště se pak poměrně zdlouhavě ale levně (cca 60 Kč) dopravíme kombinací tramvaje do Bytom a autobusu přímo na letiště.

Belfast

Z letiště v Belfastu se dopravíme do centra města přímou autobusovou linkou 300. Jednosměrná jízdenka nás vyjde na 7 GBP, zpáteční na 10 GBP.
Z města pak můžeme vyrazit na projížďku po venkově ideálně půjčeným autem, navštívit můžeme také muzeum Titaniku – vstupenka vyjde na 17,50 GBP.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *