Itálie: BARI - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Itálie: BARI

698 Kč
9.7.2018 7:56 2 komentáře

Na poznávání italské Apulie využijeme levných letenek z Prahy.
 

Rezervační systém od Wizz air vypustil několik velice výhodných letenek z Prahy do jihoitalského Bari. Za zpáteční letenku zaplatíme jen 698 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí tentokrát 540 Kč. Tato cena je platná v týdenním termínu 20.9. – 27.9., hodí se tak i k poznávání okolí Bari. V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x23 cm.
 

Letenky z Prahy do Bari rezervujte zde
20.09.2018 – 27.09.2018

 

Letiště v Bari

Z letiště v Bari se dopravíte do centra nejlevněji autobusem. Linka č. 16 odjíždí od terminálu (od východu směrem k metru) každých 45 minut a jízda do centra jí trvá asi 30 minut. Cena jízdenky se pohybuje kolem 1 €.
Rychlejší dopravou je pak linka příměstského vlaku. K němu se dostanete tubusem za asi 5 minut chůze. Jízda metrem trvá asi 15 minut, je ale 5x dražší – za svezení zaplatíte 5 €.
Po Apulii se pak dopravíte nejlépe linkami vlaku ať už rychlovlakem Frecciargento nebo standardními osobními vlaky za pár eur.

Navštivte Bari se zájezdem od CK Triplo od 8990 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  4* hotel se snídaní  •  Transfer z letiště
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Raffeiner napsal(a):

  Prosím jak se nejlépe dostanu z Bari letiště na Gargano a jak dlouho trvá cesta z letiště. Praha-Bari letecky a dále?Jedna se o termín asi 4.9.2018.Děkuju za info

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Nejlépe busy – Sita bus nebo Pugliairbus.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *