Skupiny létají s Honzou

BARI v létě z Prahy

538 Kč
15.7.2021 11:50 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za super cenu jsou dostupné letenky na jih Itálie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Bari pořídíme v nabídce Wizz Air už za 538 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí tentokrát jen 130 Kč. V nabídce je několik termínů po celý srpen, kdy pořídíme letenky do tisícovky. V ceně máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Nejlevnější letenky pořídíme na 3.8.2021 – 5.8.2021.
 

Letenky z Prahy do Bari
03.08.2021 – 05.08.2021

 

Letiště v Bari

Z letiště v Bari se dopravíte do centra nejlevněji autobusem. Linka č. 16 odjíždí od terminálu (od východu směrem k metru) každých 45 minut a jízda do centra jí trvá asi 30 minut. Cena jízdenky se pohybuje kolem 1 €.
Rychlejší dopravou je pak linka příměstského vlaku. K němu se dostanete tubusem za asi 5 minut chůze. Jízda „metrem“ trvá asi 15 minut, je ale 5x dražší – za svezení zaplatíte 5 €.
Po Apulii se pak dopravíte nejlépe linkami vlaku ať už rychlovlakem Frecciargento nebo standardními osobními vlaky za pár eur.
 
Do Itálie můžeme cestovat s AG testem/očkováním/po prodělání nemoci, je potřeba vyplnit PFL formulář a nahlásit se místní ASL. Cesty zpět do ČR jsou aktuálně s příjezdovým formulářem a testem do 5 dní, očkovaným a po prodělání nemoci stačí příjezdový formulář.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Aneta napsal(a):

  Dobrý den, jaké jsou aktuální podmínky návratu pro neočkované? Je nutný test již v destinaci před nástupem na palubu letu? Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne, měl by jít doplnit až po příletu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *