Španělsko: BARCELONA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Španělsko: BARCELONA

1 058 Kč
12.9.2018 8:18 5 komentářů

CC0 Pixabay

Ryanair pustil do prodeje letenky do Barcelony za bezkonkurenční cenu.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony jsou v nabídce za fajnovou cenu 1 058 Kč. Letenky pořídíme především na lednové termíny, v nabídce jsou pak různě dlouhé termíny včetně prodloužených termínů.
Nově jsou v ceně letenek od Ryanair jen příruční zavazadla o rozměrech 40x25x20 cm.
 

Letenky s Ryanair rezervujte zde
17.01.2019 – 21.01.2019

 

Barcelona

Lety Ryanairu jsou provozovány z terminálu T2. Z letiště se dopravíme do centra buď linkou metra L9 za 4,50 € (jízdenka nám pak platí i na přestup), případně pak Aerobusem, který vyjde na 5,90 €. Využít můžeme také městského busu 46, který vyjde na 2,15 €.
V nabídce jsou rovněž výhodné jízdenky Hola BCN, které platí na 48, 72, 96 a 120 hodin jak na metro nebo vlak z letiště tak na celou MHD v rámci barcelonské zóny. Jízdenku koupíme jednoduše online s 10% slevou a vyzvedneme si ji pak v automatu v metru na letišti.

Navštivte Barcelonu se zájezdem od CK Triplo od 6890 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování v centru  •  Jízdenka na MHD na celý pobyt
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Alena napsal(a):

  Objednala jsem 2 letenky najednou dnes dopoledne a jejich cena zůstala stejná, takže za obě jsem zaplatila 2116 Kč.

 • Profilový obrázek
  Martin napsal(a):

  Když jsem udělal objednávku pro 2, tak zpáteční letenka byla o něco dražší. Rozdělil jsem si tedy nákup na dvě letenky, zaplatil první a u druhé už platba neproběhla, opakoval jsem celý proces a mezi tím mi tu zpáteční zdražili o 200 CZK. Proto doporučuji koupit všech šest letenek najednou.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to trochu jinak. Už tam byla jenom jedna letenka, při dalším nákupu jste ale měl cenu zacachovanou v prohlížeči, takže ve finálním kroku kdy se cena kontroluje už ta platba neprošla, tarif se vám odstranil z cache a už se zobrazila správná cena.

 • Profilový obrázek
  Zuzana napsal(a):

  Ahoj,
  když bych si koupila let na leden do Barcelony, tak mám v ceně jedno malá příruční zavazadlo a na letišti si můžu u přepážky dokoupit 10kg zavazadlo za 200kč? Nebo to musím někde předobjednat na internetu při kupování letenek? A ještě se chci zeptat, jestli je výhodnější koupit 6 letenek po jednom, nebo rovnou zadat 6 cestujících? Děkuji 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, pokud není dostatek letenek v daném tarifu, vyplatí se to koupit po částech, obvykle 3-4 lidi v jednom. Zavazadlo se dá za 6 € přidat během rezervace, na letišti 25 €.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *