Skupiny létají s Honzou

BARCELONA z Prahy za tisícovku

1 098 Kč
25.3.2021 7:58 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Letenky od Vuelingu jsou opět v akci.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony tak pořídíme na květnové termíny za 41 €, tedy asi 1 098 Kč. Termínů je volných dostatek, obvykle je ale jen několik volných míst, s rezervací tak neváhejte. V ceně letenek máme velké i malé příruční zavazadlo, letenky navíc můžeme do 48 h před odletem posunout nebo nechat vyplatit do kreditu.
Příkladem letenky na 20.5.2021 – 22.5.2021.
 


 

Barcelona

Lety Vuelingu jsou provozovány z Terminálu 1. Od T1 se dopravíme do centra měst Aerobusem za 5,90 €, případně využijeme k dopravě do centra metro. Využít můžeme také městského busu 46, který vyjde na 2,15 €.
V nabídce jsou rovněž výhodné jízdenky Hola BCN, které platí na 48, 72, 96 a 120 hodin jak na metro nebo vlak z letiště tak na celou MHD v rámci barcelonské zóny. Jízdenku koupíme jednoduše online s 10% slevou a vyzvedneme si ji pak v automatu v metru na letišti.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Při nevyužití letenky, můžete u Vuelingu do 48h před odletem převést cenu letenky do kreditu a nakoupit jakoukoliv jinou (termín, destinace, jméno může být jakékoliv).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Ondra napsal(a):

  Ahoj, jak je to prosím se vstupem do Barcelony? Jestli jsem správně pochopil, tak PCR test + vyplnit jejich dotazník. Na stránkách katalánského území píšou, že vstup na území jen v nutných případech. Dá se tam tedy normálně dostat a ubytovat? Předem děkuji za odpověď.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, je to paradox ale platí to jen pro cesty mezi okresy, cizinci mohou vstoupit do Katalánska, ale není pak možné cestovat mimo území.

  • Profilový obrázek
   Ondra napsal(a):

   Děkuji za odpověď, podmínky mi byly poměrně nejasné, pokud je to takto, vypadá to jako fajn destinace 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *