Skupiny létají s Honzou

BARCELONA opět v akci

1 090 Kč
23.6.2022 7:49 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Již podruhé tento týden přišel Vueling s akcí na letenky.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony tak pořídíme v aktuální nabídce už za 43 €, tedy asi 1 090 Kč. Nejlevnější letenky pořídíme na říjnové termíny 2022. Míst je v nabídce vždy jen pár, s rezrevací tak neváhejte. V ceně letenek od Vueling máme už také jen malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 10.10.2022 – 12.10.2022.
 

Letenky do Barcelony
10.10.2022 – 12.10.2022

 

Barcelona

Lety Vuelingu jsou provozovány z Terminálu 1. Od T1 se dopravíme do centra měst Aerobusem za 5,90 €, případně využijeme k dopravě do centra metro. Využít můžeme také městského busu 46, který vyjde na 2,15 €.
V nabídce jsou rovněž výhodné jízdenky Hola BCN, které platí na 48, 72, 96 a 120 hodin jak na metro nebo vlak z letiště tak na celou MHD v rámci barcelonské zóny. Jízdenku koupíme jednoduše online s 10% slevou a vyzvedneme si ji pak v automatu v metru na letišti.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Klára Kousalová napsal(a):

  Koupila jsem letenky přes webové stránky Vueling, bohužel mi nepřišlo žádné potvrzení na e-mail, ani když jsem zažádala asi 20krát o opětovné odeslání a uvedla 3 různé e-mailové adresy…v aplikaci letenky vidím, ale ráda bych měla jistotu, že to není nějaký fake…mezi kontakty samozřejmě žádná e-mailová adresa, kam bych se mohla obrátit a tel. číslo neustále obsazené …máte někdo podobnou zkušenost?

  • Žaneta napsal(a):

   taky se mi stalo to samé, tak se mi pak ze systému podařilo vytisknout nějaké dokumenty k tomu

  • Honza napsal(a):

   Pokud máte přímo v účtu potvrzeno, tak bych si s tím hlavu nedělal, to že email nedorazí se někdy stává, nejen u Vueling.

  • Katt napsal(a):

   Mně Vueling o dledna 3x změnil let a teď už mi taky pro jistotu nechodí e-maily. Taky jsem zkoušela několik různých adres a nic, tak doufám, že až dojde na samotné odbavení, tak bude všechno ok 😀

  • Klára Kousalová napsal(a):

   Díky moc za komentáře, tak snad bude všechno Ok 😊

 • Marta napsal(a):

  Nejlepsi lety jsou uz asi pryc, ze? Behem rezervace se k akcni cene vzdy pripoctou poplatky a ty cenu skoro zdvojnasobi😔

  • Honza napsal(a):

   Ano, většinou se ty nejlevnější vyprodají během první hodiny.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *