Norsko: OSLO/Torp - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Norsko: OSLO/Torp

480 Kč
20.7.2018 14:12 Žádné komentáře

CC0 Pixabay

Tradičně nejlevnější letenky do Norska pořídíme z Polska.
 

Zpáteční letenky z Wroclawi do Torpu pořídíme nejlevněji v nabídce Ryanair. Ten nabízí na záříjové a říjnové termíny, jednosměrné letenky za 39 PLN. Z nabízených letenek si tak můžeme sestavit libovolné dlouhé termíny, které nás vyjdou na 78 PLN, tedy asi 480 Kč.
V ceně letenek s Ryanair jsou dvě příruční zavazadla o rozměrech 55x40x20 cm + 35x20x20 cm, to větší z nich vám obsluha u letadla zdarma odbaví do zavazadlového prostoru.
Příkladový termín pořídíme na 5.9.2018 – 10.9.2018.
 
Letenky s Ryanair do Norska rezervujte zde
 

Jak do Wroclawi

Pro obyvatele Královehradeckého, Pardubického nebo Olomouckého kraje je Wroclaw v některých případech nejbližším letištěm, které nabízí levné lety. Zatím se musíme spokojit s dojezdovou dobou kolem 2-3 hodin.
Pokud vyrazíme vlakem, nejlevněji nás vyjde jízdenka z Pardubického kraje na 200 Kč v jednom směru.
V nabídce jsou ale rovněž spoje z Prahy pak nejlevněji s Flixbus nebo Regiojet.

Oslo – Torp

Torp je jedno z nejvzdálenějších letišť od centra města, proto ho využijeme především pokud chceme cestovat po vlastní ose, nejlépe s pronajatým autem. Pokud se rozhodneme cestovat do centra Osla, použijeme pro cestu expresní busy, za zpáteční jízdenku tak dáme asi 440 NOK (je nutné ale mít na paměti, že ani z hlavního letiště Gardermoen není cesta zrovna zadarmo).
V nabídce jsou rovněž minibusy vázané na přílety polských linek – například PolskiBuss, nebo PKS Oslo který nás doveze do centra Osla od 170 NOK.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *