Austrálie: PERTH - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Austrálie: PERTH

17 260 Kč
5.11.2015 16:04 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© A forester kangaroo - PanBK pod CC

V aktuální akci od Qatar jsou dostupné letenky také do Austrálie. Pokud vhodně zkombinujeme nabízené tarify s přípoji z Prahy, dostaneme se na fajn cenu 17 260 Kč.
 

Základem letenky je routing Varšava – Perth – Londýn za 14 590 Kč, k tomu příkoupíme přískok z Prahy od ČSA za 1 668 Kč a přískok z Londýna s Wizz Air za 21 GBP (pro členy klubu WDC), součtem cen se tak dostaneme na finální částku 17 260 Kč, což je z Prahy pěkná cena.
Zajímavé jsou také termíny, kterých je dostupných dostatek a o 1 500 Kč dráž koupíte podobným způsobem i Sydney – tentokrát s návratem do Berlína, tak a kde kupovat?
 
Příkladový termín jsem zvolil na 24.2. – 8.3.
 
Letenku z Prahy do Varšavy za 1 668 Kč rezervujte zde
 
Letenku Varšava – Perth – Londýn za 14 590 Kč rezervujte zde
 
Letenku Londýn - Praha za 26 GBP rezervujte zde
 
Pokud preferujete Sydney, rezervujte zde:
 
Letenku Varšava – Sydney – Berlín za 15 990 Kč rezervujte zde
 
perth_1 perth_2 perth_3

Přestupy

Pro odlet z Prahy zvolte ranní variantu – přílet do Varšavy je v 8:35, ideální je si sjet za pár kaček busem do města a skočit si do některé z místních vývařoven na typické polské polívky a taštičky. Odlet do Perthu je v 15:30, času máte tedy dost.
Přestupy v Dohá jsou celkem rychlé – 3,5 cestou tam, zpět zvolte první nebo prostřední variantu, abystě měli dostatek času na přesun z Heathrow do Stanstedu.
Z Heathrow do Stanstedu jezdí busy, nejlevnější bude ale varianta metrem do centra a odtud busem easyBus na letiště ve Stanstedu, pokud zvolíte první variantu odletu z Perthu, máte zde navíc i čas na Londýn.

Chystáte se navštívit Austrálii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *