Austrálie: PERTH - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Austrálie: PERTH

16 800 Kč
27.4.2016 15:41 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© A forester kangaroo - PanBK pod CC

Zpáteční letenky z Prahy do Austrálie obvykle ve standardních tarifech pod 20 000 Kč nenajdeme, proto si musíme pomoci kombinací nabídek.
 

Nejlevnější zpáteční letenku do Austrálie totiž pořídíme v kombinaci letenky do Kuala Lumpur a přískoku s Air Asia z Kuala Lumpur do Austrálie. Příkladem může být aktuální tarif China Eastern, se kterým koupíme letenku do Kuala Lumpur za 12 600 Kč, k tomu pak přikoupíme letenku od Air Asia za 4 200 Kč.
 
Letenku z Prahy do Kuala Lumpur rezervujte zde
Letenku z Kuala Lumpur do Perthu rezervujte zde
 
perth4_1 perth4_2
 
V ceně letenky od Air Asia není odbavené zavazadlo které vyjde na zpáteční letence na cirka 1 000 Kč.
 
Výše uvedenou letenku ale berte vyloženě jako příklad, přískok s Air Asia pořídíme i do Melbourne, Sydney nebo Gold Coast. Stejně tak za slušné peníze koupíme letenku do Kuala Lumpur i třeba z Budapešti, Vídně nebo Berlína s Qatar. V kombinaci se včerejším tipem na open-jaw se pak tvořivosti meze nekladou.

Nový Zeland

Z Kuala Lumpur létá Air Asia rovněž na Nový Zeland – ceny jsou ale vyšší a může se tak spíše hodit třeba aktuální akce již zmíněné China Easter, kterou najdete na termíny v září zde.

Chystáte se navštívit Austrálii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *